Node.js ile Steam Hesabımdan Veri Çekme

Yusuf H.

Hectopat
Yer
Kayseri Melikgazi
Daha fazla  
Node.Js ile veri çekebiliyorum fakat ben hesabıma giriş yapamadan kendi hesabımdan veri çekemiyorum. Bunu nasıl yaparım? Node.js ile hesabıma nasıl giriş yaparım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Mantıken bu doğru olmaz zaten değil mi ? Hesabınıza giriş yapmadan nasıl veri çekeceksiniz ? Node.Js hakkında bilgim yok ama konuyu nereden tutarsanız tutun elinizde kalıyor.

Ne çekmeye çalışıyorsun? Ya da şöyle sorayım tam olarak ne yapmaya çalışıyorsun?
Steam grup geçmişinden veri çekeceğim Steam Community :: Error mesela burası fakat hesaba giriş yapmam gerekiyor normal bir kişi göremiyor.
Mantıken bu doğru olmaz zaten değil mi ? Hesabınıza giriş yapmadan nasıl veri çekeceksiniz ? Node.Js hakkında bilgim yok ama konuyu nereden tutarsanız tutun elinizde kalıyor.
Zaten ben nasıl giriş yapabilirim diye soruyorum ama yinede ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Steam grup geçmişinden veri çekeceğim Steam Community :: Error mesela burası fakat hesaba giriş yapmam gerekiyor normal bir kişi göremiyor.

Zaten ben nasıl giriş yapabilirim diye soruyorum ama yinede ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Tam olarak anlayamadım fakat sanırım yetki gerektiren birşeyi yapmaya çalışıyorsun, yetki olması için hesap gerekli.

Dostlar sakin, konu sahibi arkadaş yardım etmeye çalışıyoruz tersleme de saygı göster. Node.js hakkın da zerre bilgim yok ama sanırım bu video işinize yarayabilir. Burada ki gibi login yapmayı çözdükten sonra, her girişte arka planda manuel olarak login yaparsınız ve öyle veri çekersiniz. Onun dışında giriş yapmadan bir veri çekmek imkansız ki sorulması bile garip.
Buyurun bu işinize yarayabilir,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostlar sakin, konu sahibi arkadaş yardım etmeye çalışıyoruz tersleme de saygı göster. Node.js hakkın da zerre bilgim yok ama sanırım bu video işinize yarayabilir. Burada ki gibi login yapmayı çözdükten sonra, her girişte arka planda manuel olarak login yaparsınız ve öyle veri çekersiniz. Onun dışında giriş yapmadan bir veri çekmek imkansız ki sorulması bile garip.
Buyurun bu işinize yarayabilir,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sadece o eklenti üzerinden giriş yapıyor bir site üzerinden değil. Yinede teşekkür ederim konuyu nerden sileceğimizide söylerseniz bir burda doğru düzgün yazılım bilen yok sanırsam varsada özür diliyorum. Ayrıca giriş yapmadan veri çekilseydi o hackleme olurdu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı