Nokia 5800- Metro 8 CFW

Ziya Erkara

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sevenoways.com'un paylaştığı CFW'yi burada paylaşmak istedim. 5800'ı olanlar ve telefonun görünümünden sıkılanlar için bu iyi bir haber. Metro 8 görünümü aynı Lumia'lardaki Windows Phone işletim sistemi gibi yapılmış. Bu CFW diğer paylaştığıma göre güzel. Pek açıklama girmeye gerek yok. Önceki CFW'nin kurulumu ile arasında küçük bir fark var. Kurulumda sorun yaşamamanız için videoyu izlemenizi öneririm.

Son olarak CFW'ye saydam bir Top Bar eklenmemiş. Saydam bir top bar kullanmak istiyorsanız, CFW'yi telefona yükledikten sonra top barı kendiniz ekleyebilirsiniz.

CFW'yi indirmek için tıklayınız.

Saydam top barı indirmek için tıklayınız.

CFW'den fotoğraflar :

prev4.png
prev2.png
prev6.png
prev3.png
prev5.png
prev7.png

Bu da video :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CFW'nin eksileri :

-CFW'de tek dil İngilizce. Yabancı dili iyi olanlar için sıkıntı yok. Gerçi telefon ne kadar dilinizi zorlayabilir o ayrı bir mesele.
-Telefonu 2-3 günde 1 şarj ederken günlük şarj etmeye başladım. Bu hem CFW'den hem de benim bataryamdan kaynaklanan bir sorun.
:)

Benim gördüğüm kadarıyla, bunlardan başka eksiği yok.

CFW kurulum videosu :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konunun orjinali.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı