Çözüldü Nokia 5800 (Symbian) geçersiz sertifika hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sarpmanon

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Nokia 5800 kullanıyorum. Ve konunun başlığında da yazan "Geçersiz Sertifika" hatası ile karşılaşıyorum. İnternetteki ve telefondaki her çözüme baktım ama hiçbiri yardımcı olmadı.

Çözüm
Hocam, buradaki yöntemi deneyin. Normalde olması gerekir. Bu işlerle uğraşmayalı uzun zaman oldu.
Hocam, buradaki yöntemi deneyin. Normalde olması gerekir. Bu işlerle uğraşmayalı uzun zaman oldu.

Çözüm
ben pek güvenmiyorum o şeylere. Yani baktığım şeyler arasında HACK de vardı. Ama korkuyorum yapmaya. Yani bişi olur fln. iOS daki JailBreak kadar tehlikeli olduğunu düşünüyorum.

Tarihi değiştirip yüklemeyi deneyin. 2008-2015 aralığında denemeler yapabilirsiniz.
Ben pek güvenmiyorum o şeylere. Yani baktığım şeyler arasında HACK de vardı. Ama korkuyorum yapmaya. Yani bir şey olur falan. IOS'daki Jailbreak kadar tehlikeli olduğunu düşünüyorum.
Hocam takıntınız güvenlikse zaten Symbian yıllardır güncelleme almıyor.

Hiçbir şey olmaz hocam. Zaten yıllar önce destek bitti.

Tarihi değiştirip yüklemeyi deneyin. 2008-2015 aralığında denemeler yapabilirsiniz.

Hocam takıntınız güvenlikse zaten Symbian yıllardır güncelleme almıyor.
2008-2015 deneyin dediniz denemediğim tek yıl 2015 veya 2014 veya her ikisi de. 2015 i deneyeceğim ama. Hack yapmaktan iyidir
2015 de olmadı. Acaba HACK yapmak dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mı?

2015 de olmadı. Acaba HACK yapmak dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mı?
Hack dışında .sis yükleme dosyasını bilgisayarda düzenleyip geçerli sertifikası olan bir uygulamanın sertifikasını yazıp uyumluluğunu ayarlarsanız olabilir ama bunu yapmanız çok zahmetli olacaktır. Hack işleminin bir zararı yok ve 1 kere yapıyorsunuz bitiyor. 2021 de Symbian kullanıyorsanız mecburen yapmanız lazım.

Hocam çok teşekkür ederim HACK başarılı oldu :) Size ne versem az

Hocam hack yapmayı denedim 30 dakikada virüs bulaştı format attım tekrar yapayım dedim yaptım ama yine sertifika hatası veriyordu tekrar yapmayı denedim Norton fıle already exıst hatası veriyordu ve ROM patcher da da tüm ayarlar doğru idi. Dedim oldu herhalde yeniden başlatayım, yeniden başlattım hack olmuşmu diye bir uygulama yüklemeyi denedim veeeee? Dosya bozuk hatası verdi yine format atmak zorunda kaldım xd.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı