Nokia Android 11 Yol Haritası Güncellendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
1592484977_Nokia_2.2_2-1080x1080.jpg

HMD, revize edilmiş Nokia Android 11 güncelleme yol haritasını paylaştı. Geçen yıl HMD Global, 2020’nin 4. çeyreği ile 2021’in 2. çeyreği arasında Android’in en son sürümünü alması beklenen toplam 15 akıllı telefon da dahil olmak üzere Nokia telefonlar için bir Android 11 güncelleme yol haritası yayınladı. Bu cihazlardan yedisi halihazırda Android 11 çalıştırırken, birkaçının güncellemesi ertelendi. […]

Devamı: Nokia Android 11 Yol Haritası Güncellendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu yüzden hep Nokia kullanmakta inat ediyorum. Şuan Türkiye'ye önem vermediklerinden doğru düzgün stokları yok. 2017'de aldığım Nokia 5'e 2021 başına kadar güncelleme geldi. Hatta gelmemesi gerekirken şuan bile güvenlik güncellemesi geliyor. Yeni modeller gelene kadar kullanacağım galiba. Donanımı gayet yeterli benim için.

Bu yüzden hep Nokia kullanmakta inat ediyorum. Şu an Türkiye'ye önem vermediklerinden doğru düzgün stokları yok. 2017'de aldığım Nokia 5'e 2021 başına kadar güncelleme geldi. Hatta gelmemesi gerekirken şu an bile güvenlik güncellemesi geliyor. Yeni modeller gelene kadar kullanacağım galiba. Donanımı gayet yeterli benim için.

Zamanında Lumia ile ürünlerin fiyatlarını yüksek tuttular. İnsanların diğer markalara yönlenmesini sağladılar ve alıştırdılar. Haliyle pazarı kaptırdılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı