Nokıa C7 00 Güvenlik Kodu Kırma

emrepalazhtc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mrb. Nokıa C700 telefonumun güvenlik kodunu hatırlamıyorum. İnternette bulduğum tüm yolları denedim ama olmadı. Telefonumu açamıyorum güvenlik kodu bölümünde kalıyorum çünkü kodu hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu denediniz mi ?

Telefona hard format atıp güvenlik kodunu 12345 yapabilirsiniz. Hard format yüzünden telefon hafızasındaki her şey silinir fakat hafıza kartı ve sim karta bir şey olmaz.

El sıkma ekranı gelip, ülke yazısı çıkıncaya kadar Home tuşu + Kamera tuşu + Ses kısma tuşu + Telefonu Açma tuşuna sırayla basın ve basılı tutun.

Nokia C7.jpg

Evet hemde defalarca. Nokıa yazısı geliyor ve yine telefon güvenlik kodunu istiyor.

Yok yok yok. Delirtti beni bu telefon.

• Buradan Nemesis Service suite (NSS) indir:Downloads : B-phreaks Online Shop, Your Source For Mobile Phone Unlock Solutions
  • Eğer D sürücüsü varsa programı D sürücüsüne kur. C'de fazladan izin gerektirebiliyor.
  • Telefonu Ovi Suite veya PC Suite modunda PC'ye bağla ama Ovi Suite veya PC Suite açılırsa kapat.
  • Nemesis Service suite (NSS) aç ve Scan for news devices de.
  • Phone info tuşuna bas ve Scan de.
  • Permanent Memory seçip Read de. Bu işlem telefonun kalıcı hafızasını okuyup kaydedecek.
  • D:\NSSBackuppm klasörüne girin. Burada {TelefonunuzunIMEI}.pm adında bir dosya bulacaksınız.
  • Bu dosyaya sağ tıklayın ve Notepad ile açın. Dosya içinde 308 aratın.
  • 5. kayıt altında (5=) şifreni şu şekilde görmen gerek: 5=31323334350000000000
  • Burada 3'ler ve 0'ları çıkardığında güvenlik koduna ulaşabilirsin.

• Buradan Nemesis Service suite (NSS) indir:Downloads : B-phreaks Online Shop, Your Source For Mobile Phone Unlock Solutions
  • Eğer D sürücüsü varsa programı D sürücüsüne kur. C'de fazladan izin gerektirebiliyor.
  • Telefonu Ovi Suite veya PC Suite modunda PC'ye bağla ama Ovi Suite veya PC Suite açılırsa kapat.
  • Permanent Memory seçip Read de. Bu işlem telefonun kalıcı hafızasını okuyup kaydedecek.
  • D:\NSSBackuppm klasörüne girin. Burada {TelefonunuzunIMEI}.pm adında bir dosya bulacaksınız.

Hocam telefon açılmıyorki pc suite veya ovi süite modunda bağlayamam. çünkü pc süite programını açtığımda telefonu pc süite görmüyor. tüm driverleri yükledim ama görmüyor. yani telefon nokıa yazısından hemen sonra güvenlik kodu istiyor ve orda tıkanıyorum.

hocam link açılmıyor acaba var mı yenisi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı