Nokia Lumia 1020 hakkında görüşleriniz?

Platform olarak sıkıntıların giderilmesiyle uğraşmalı bence kamera yerine :) Symbian devrini kapatmakta geç kaldı. Android gibi bir platform yerine Windows Phone'yi tercih etti. Windows Phone'nin ne kadar iyi olduğu tartışmalı. Android ve iOS kadar popüler olması imkansız gibi gözüküyor. Nokia yarışın biraz dışında kaldı sanki :)

Her ne kadar Samsung ve HTC ile kıyaslanmasa da Nokia 1020 ile en iyi Phone 8 telefonunu hazırlıyor. Bu videoyu izledikten sonra anladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

41 Megapixel bir telefon hazırlayarak milletin gözünü boyamıyorlar aslında, 41 Megapixel'in içindeki pixel yoğunluğu sayesinde fotoğrafları yakınlaştırarak tıpkı bir Optical Zoom yaparmışcasına görüntü bozukluğu olmadan yakınlaştırabiliyorsun.

Ki bir telefonda fotoğraf bence önemlidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben beğenmedim açıkçası. Casper'ın 16 Gb Ramli GT630 ekran kartlı modelleri gibi. Pahalı ama performansı şüpheli.

Keşke hepsine GT630M koysa, neredeyse hepsinde 16 GB RAM yanında GT610, GT620 koyuyorlar. Bir sor bakalım o ekran kartları 16 GB RAM kaçta kaçını kullanıyor...

Recep bey yanılıyorsun :) Ben 1 seneye android - ios filan hep sollar diyorum geleceği ve marketi gelişmekte ve en iyi market wp8 market olacak 1 seneye orasında kesinlikle eminim. Nokia sistemi zayıf tutuyor bence daha güçlü bir sistem yerleştirebilirdi lumia'lara. Lumia 1020 patlama yapacak türkiye'de bundan eminim :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı