Nokia Lumia 525 İçin Hangi Aksesuar Alınmalı?

Voilan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonu alalı 1 hafta oluyor. Ekran için koruyucu jelatin alamamıştım. Şimdi almam gerekiyor. Sizce çarşıda herhangi bir telefoncuya yaptırsam bir sorun olur mu ? Yada internetten alıp kendim mi takayım ? Silikon kılıf ve hafıza kartıda alacağım.

Nokia Lumia 520 / 525 Beyaz Silikon Kılıf (Stoktan Teslim) | MobilCadde.com

Nokia Lumia 520 / 525 Desenli Şeffaf Silikon Kılıf | Ücretsiz Kargo (Stoktan Teslim) | MobilCadde.com

16GB ULT MICRO SD ULTRA C10 - Micro SD - Hafıza Kartı - Vatan Bilgisayar

Dafoni Nokia Lumia 520 / 525 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film | Ücretsiz Kargo (Stoktan Teslim) | MobilCadde.com

Dafoni Nokia Lumia 520 / 525 Şeffaf Ekran Koruyucu Film | Ücretsiz Kargo (Stoktan Teslim) | MobilCadde.com

Nokia Lumia 520 / 525 Ekran Koruyucu Film (Stoktan Teslim) | MobilCadde.com

Bunlar baktığım ürünler, biliyorum her şey alırken buraya yazmak biraz şey oluyor ama , yinede sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım şekline göre seçim yapabilirsin. 4 liralık bir ekran koruyucu ile 1 senedir ekranımı koruyabiliyorum ancak sürekli düşürme riskin var ise daha kaliteli bir jelatin ile ekranını güvende tutabilirsin. Yazılan özelliklere pek aldanma, 2 liralık jelatinlerde bile 8 katman koruyucu hat varmış gibi abartarak yazabiliyorlar. Fiyatına göre kaliteside yükselir doğal olarak.

Kullanım şekline göre seçim yapabilirsin. 4 liralık bir ekran koruyucu ile 1 senedir ekranımı koruyabiliyorum ancak sürekli düşürme riskin var ise daha kaliteli bir jelatin ile ekranını güvende tutabilirsin. Yazılan özelliklere pek aldanma, 2 liralık jelatinlerde bile 8 katman koruyucu hat varmış gibi abartarak yazabiliyorlar. Fiyatına göre kaliteside yükselir doğal olarak.

Kullanırken çizilmesin yeter. Düşüreceğimi sanmıyorum. O zaman o kadar kaliteli bir şey almayayım. Hafıza kartı hakkında ne düşünüyorsunuz ? 16 gb çok mu fazla ?

Nokia Lumia 525'de 8 GB dahili hafıza varmış. Bu gerçekten az, hele de telefona müzik vesaire atıyorsanız kesinlikle yetmeyecektir. 16 GB hafıza kartı alırsanız hafıza ile ilgili sorunları telefonun ömrü dolana kadar unutursunuz diye düşünüyorum. Tabii telefona Flash bellek muamelesi yapmazsanız :) Artı 8 GB hafıza kartı biraz düşük kalabilir.

Nokia Lumia 525'de 8 GB dahili hafıza varmış. Bu gerçekten az, hele de telefona müzik vesaire atıyorsanız kesinlikle yetmeyecektir. 16 GB hafıza kartı alırsanız hafıza ile ilgili sorunları telefonun ömrü dolana kadar unutursunuz diye düşünüyorum. Tabii telefona Flash bellek muamelesi yapmazsanız :) Artı 8 GB hafıza kartı biraz düşük kalabilir.

Tamam o zaman hafıza kartını hallettim. Koruyucuyu da siz olsanız nasıl bir şey alırdınız ? Dediğim gibi çok düşürmem en düşük seviye koruyucular bile kullanırken çizilmesini önleyebilir mi ?

Şahsen iPhone kullanıyorum ve bundan sanırım yaklaşık 10 ay önce filan sahibinden.com üzerinden 12 lira civarında bir ürün almıştım, içeriğinde 3 ön 3 arka jelatin vardı. Daha 2 ön 2 arka jelatini kullanma gereksinimi duymadım, hala ilk taktıklarımı kullanmaya devam edebiliyorum. Nişanlımda İngiltere Apple Store'undan 20 dolara aldığı kalın jelatin ile telefonunu zor koruyabiliyordu, sürekli düşürdüğü için bu tür ucuz maliyetli jelatinler yeterli gelmiyordu. Gerisine sen karar vereceksin :)

Şahsen iPhone kullanıyorum ve bundan sanırım yaklaşık 10 ay önce filan sahibinden.com üzerinden 12 lira civarında bir ürün almıştım, içeriğinde 3 ön 3 arka jelatin vardı. Daha 2 ön 2 arka jelatini kullanma gereksinimi duymadım, hala ilk taktıklarımı kullanmaya devam edebiliyorum. Nişanlımda İngiltere Apple Store'undan 20 dolara aldığı kalın jelatin ile telefonunu zor koruyabiliyordu, sürekli düşürdüğü için bu tür ucuz maliyetli jelatinler yeterli gelmiyordu. Gerisine sen karar vereceksin :)

Anladım. :D Bu siteden alsam mı acaba ? Kapıda ödeme seçeneği var. Neyse ilgilendiğin için sağ ol. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı