Nokia X6

'Diğer Cep Telefonları' bölümünde Promisses tarafından 4 Eylül 2010 tarihinde başlatılan konu.

 1. Promisses

  Promisses Millipat

  Katılım:
  2 Eylül 2010
  Mesajlar:
  278
  Beğenileri:
  10
  Yer:
  Veni Vidi Vici
  [​IMG]
   
 2. 4CappyNaturaL

  4CappyNaturaL Millipat

  Katılım:
  3 Eylül 2010
  Mesajlar:
  29
  Beğenileri:
  0
  bu işte mükemmel ;)
   
 3. Euthanasia92

  Euthanasia92 Millipat

  Katılım:
  3 Eylül 2010
  Mesajlar:
  100
  Beğenileri:
  0
  Yer:
  Mersin
  Bom bom bom!
   
 4. Promisses

  Promisses Millipat

  Katılım:
  2 Eylül 2010
  Mesajlar:
  278
  Beğenileri:
  10
  Yer:
  Veni Vidi Vici
  TF OLayı bitiriyor yaff :D
   
 5. Gudermes

  Gudermes Decapat

  Katılım:
  4 Eylül 2010
  Mesajlar:
  504
  Beğenileri:
  158
  Nokia X6

  [​IMG]

  Nokia firması XpressMusic cep telefonu modelleri ile müzik tutkunlarına daha önce de hitap etmişti. Fakat şimdi yeni bir X Serisi ile karşı karşıyayız. Nokia X6 cep telefonu bu seriden inceleme altına aldığımız ilk model. Telefonla ilgili ilk izlenimlerimiz özellikle cihazı uyandırdığı his ve boyutları biraz hayal kırıklığı yaratmıştı. Ama Nokia X6 cep telefonunu bir süre kullandıktan sonra tüm bu olumsuz duyguların çoğu ortadan kalktı. Telefonun dokunmatik ekranı çok güzel fonksiyon görüyor ve ebatları biraz küçük olmasına rağmen telefonun kontrolünü çok kolaylaştırıyor.

  Symbian işletim sistemi Nokia X6 cep telefonunda sorunsuz, rahat ve seri bir kullanım sağlıyor. Nokia X6 akıllı cep telefonu; güzel fotoğraflar çekebilmek için dahili dijital kamera gibi günümüz kullanıcılarının beklediği tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Nokia X6 ücretsiz olarak gelen eksiksiz navigasyon sistemi özelliği ile gerçek bir multimedya telefonu. Nokia X6 incelememizde, kullanıcının bir sene boyunca sınırsız ve ücretsiz müzik indirmesine imkan tanıyan Comes With Music hizmet paketini de inceleme fırsatı bulduk. Bu, kesinlikle kullanmayı isteyeceğiniz geçekten harika bir servis.

  Telefonun tek olumsuz noktası güvenli bağlantıda internetin çok yavaş olması ve işlemlerde gecikmelere neden olması. Genel olarak bakıldığında multimedya yönüne odaklanılmış olması ve multimedya tuşunun fonksiyonelliği Nokia X6 cep telefonunun tüm karakteristiğini adeta özetliyor.

  Yazan: Casper van der Kaaij


   

Sayfayı Paylaş