Noktalama İşareti Uyarısı ve Ayrımcılık

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Bir moderatörün yanlış görmesi ile birlikte 1 gün ban yedim.

wtf 1.png

wtf 4.png

wtf 2.png

wtf 3.png

Sıkıntı ise şu: Moderatörler kendilerinin düzenlediklerini söylüyorlar ancak o mesajda "Son düzenleyen Moderatör?" gibi mesaj yoktu. Cidden artık saçma sapan nedenlerle insanlara ceza verilmeye başlandı. @willkommen hocama da hak veriyorum. Daha demin ki açtığı konuya dair. Bundan birkaç konu önce şöyle bir mesajım vardı:
Ben: Görev önermeyin veya Online önermeyin.
Moderatör düzenlemiş: Görev önermemek veya Online önermeyin.
Onu raporlamadım. Yine bu konudaki gibi bahane bulursunuz diye. Saçma sapan cümlelere ceza verilmesine, daha önceden hata yapılıp susulup şimdi hata yapınca ceza verilmesine, Technopat Kuralları'ndaki ceza takvimine bile uyulmamasından bıktım artık. Usandım!
Bir konu hakkında dostça muhabette bile konu kilitleniyor. Başka önemli "Halüsinasyon görüyorum" konuda ise mesajın silinmesi veya ceza yemesi gereken kişi ceza yemiyor/silinmiyor.
Cidden böyle devam edecek mi?
Moderatörler herhangi bir cevabınız yoksa konuyu kilitleyip küçük duruma düşürmeye çalışmayın.
Sadece ben böyle bir konu açsam anlarım. Hata bendedir lakin böyle konular çok var. Demek ki sadece üyeler hatalı değil... Bilmem anlatabiliyor muyum?.. (Son cümlemde "?" gerek yoktur. Bunu da belirteyim.)

Bir moderatörün yanlış görmesi ile birlikte 1 gün ban yedim.
Bir moderatör, yanlış görmedi. Ne yazdığınızı hatırlamıyorsunuz. Mesajınızın geçmişine bakabilirsiniz:

MesajGecmisi.png

Moderatörler kendilerinin düzenlediklerini söylüyorlar ancak o mesajda "Son düzenleyen: Moderatör:" gibi mesaj yoktu.
Bir mesajı kısa süre içerisinde düzenlersek not gözükmüyor. Ayrıca not düşmeden de düzenleyebiliyoruz. Son düzenleyen görünmek zorunda değil.
Moderatör düzenlemiş: Görev önermemek veya Online önermeyin.
Rapor ederseniz ve haklıysanız gereği yapılır.
Bir konu hakkında dostça muhabette bile konu kilitleniyor. Başka önemli "Halüsinasyon görüyorum" konuda ise mesajın silinmesi veya ceza yemesi gereken kişi ceza yemiyor/silinmiyor.
Rapor edeceksiniz ki ilgilenilsin.
Cidden böyle devam edecek mi?
Rapor etmediğiniz takdirde her şeyi göremeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı