Noodle'ın içinden çıkan köri sosu donarsa nasıl gözükür?

Üniversite zamanımda tanesi 50 kuruş olanları da tanesi 2.5 TL olanlardan da bol bol yedim hepsi aynısının laciverti.

Doğru. Ben noodle çok seviyorum ama düzgün bir marka yok. Knorr var ama onun da sosları çok çirkin. Noodle yemiyorum o yüzden artık.

Doğru. Ben noodle çok seviyorum ama düzgün bir marka yok. Knorr var ama onun da sosları çok çirkin. Noodle yemiyorum o yüzden artık.

Aynen ya o kadar övülüyordu deneyeyim dedim ne zaman alsam kötü çıkıyor bu tarz ürünler. Bunu yiyeceğime makarna yaparıma yada ekmek arası peynir zeytin salama domates veya salatalığa yönelsem daha mantıklı geliyor

Aynen ya o kadar övülüyordu deneyeyim dedim ne zaman alsam kötü çıkıyor bu tarz ürünler. Bunu yiyeceğime makarna yaparıma ya da ekmek arası peynir zeytin salama domates veya salatalığa yönelsem daha mantıklı geliyor

Noodle denilen malzeme o kadar gereksiz ki. İçinde ne protein var ne vitamin ne lif var, ama her bir paketi bir paket cips kadar kalori içeriyor. Makarna yapmak zor değil arkadaşlar en azından makarnadan protein alırsınız.

Noodle denilen malzeme o kadar gereksiz ki. İçinde ne protein var ne vitamin ne lif var, ama her bir paketi bir paket cips kadar kalori içeriyor. Makarna yapmak zor değil arkadaşlar en azından makarnadan protein alırsınız.

Pişmemiş 100 gram makarnada 10 gram protein var. Pişip içine su çektiği için bu oran 100 gramda 5 grama düşüyor. O proteininde sindirimide et proteinine göre daha düşük diyebiliyorum. Yani aldığınız protein oranındaki fark gene düşük olur.

Geri
Yukarı