Noping ping düşürücü program oldukça vasat

kreatomons

Picopat
Daha fazla  
Bunu yazıyorum çünkü internette tek bir kullanıcı yorumu bile bulamadım, olsa ben yararlanacaktım. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de 70, Heroes of newerth adlı oyunda 120 ping almam üzerine ve bu programın pingi düşürmesi vaadi üzerine bir deneyeyim dedim. Sitede Türkçe seçiyorsunuz ama ekranda bir iki cümle Türkçe, bir iki cümle İngilizce gerisi İspanyolca oluyor acı çektim gerçekten kayıt olurken. Zorunlu kredi kartı istiyor ücretsiz deneme için de. Ücretsiz denemeyi başlattığı anda 4 TL çekti karttan. Bilmiyorum geri öder mi? Oyunlardaki deneyim ise sıfırdı. Hon açılmadı bile, servere bağlanınca crash verdi. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ise ping 3-5 arttı. Öyle olunca üyeliği iptal etmeye çalıştım fakat o da çok zor oldu doğru düzgün öyle bir bölüm bile bulamadım. Maalesef bu tarz programlar kullanılabilir olmaktan uzakmış. Üstüne bir de Google sitede uyarı verdi, bu sitede şifre bilgileriniz sızdırılıyor şifrenizi değiştirin diye. Scam bile denebilir. Keşke e posta ve kredi kartımı emanet etmeden önce bilseydim.

Yazılım ile ping nasıl düşer?

Ben bunu normal oyunlar sizi direk uzak bir servere bağlıyor, no ping ise dünyanın çeşitli yerlerinden serverler kiralayıp oyuncuyu oradan köprülüyor şeklinde hayal etmiştim. İstanbul'daki bir serverden oynayacaktım yani Avrupa yerine. Ama öyle bir şey yokmuş anlaşılan.

Ben bunu normal oyunlar sizi direk uzak bir servere bağlıyor, no ping ise dünyanın çeşitli yerlerinden serverler kiralayıp oyuncuyu oradan köprülüyor şeklinde hayal etmiştim. İstanbul'daki bir serverden oynayacaktım yani Avrupa yerine. Ama öyle bir şey yokmuş anlaşılan.
Scam onlar isterseniz ram indirin.

Scam onlar isterseniz RAM indirin.

Tarafsız forumlarda pek çok kişi harika sonuçlar aldığını söylemiş, bazı durumlarda gerçekten pingi düşürdüğünü düşünüyorum. Fakat bu özel bir durum sanırım, belli bir sorunu çözüyor. Çoğu kişi için işe yaramaz.

Scam değil eğer iyi bir internete sahipseniz ama kötü bir pinginiz varsa kullanınca etkisi büyük oluyor diye duymuştum.VPN ile aynı şekilde çalışıyor.

Exitlag muhteşem hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231119_230557_Kiwi Browser.jpg
    Screenshot_20231119_230557_Kiwi Browser.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 61

Yeni konular

Geri
Yukarı