Norm Ender Kediler Aslan Olmaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Harunn06

Hectopat
Daha fazla  
Norm Ender, kendisi en sevdiğim rapçi olmasa da bu son zamanlarda eskiden çıkardığı sözlerimi geri alamam sadece dinle gibi bazı şarkılarını açıp dinlerdim, kendisi sanırım yeni bir şarkı çıkarmış bizim arkadaş gruplarında hep bunun tartışması dönüyor merak edip bende foruma baktım Technopat kullanıcıları ne düşünüyor diye ama bu konu hakkında bir konu bulamadım, o yüzden ben açayım dedim, sizin fikirlerinizi nedir? Norm çok üretken değil ve bence son 1 2 yıldır çıkardığı şarkılarda beklentinin altında kalıyordu yeni bir şarkı çıkarmış, bu şarkıyı daha tam dinleyemedim yorum yapacak kadar o yüzden şimdilik pek bir fikrim yok ama bundan önce çıkardığı yeni şarkılarını çok sevmiyordum.

Eskisi gibi olsa sevebileceğim bir MC idi. Ama yeni halini sevenlerde var.

Bende sizin gibi eski halini seviyorum sözlerimi geri alamam sadece dinle sözler şerefsiz oldu gibi eski şarkıları güzel de bende yeni halini çok iyi bulmuyorum özellikle bundan önceki şarkısı falan... Bu yeni çıkardığına da henüz bakamadım umarım eski tarzdadır birazdan bakarım.
Bu arada şarkıya baktım biraz protest gibi ama bundan daha iyi protest parçalar var, bence en azından biraz eskisi gibi yapmaya çalışmış, Spotify listeme ekledim, bence ara sıra dinlenebilecek bir şarkı, bulamazdım falan onlardan daha iyi olmuş acaba bundan sonra çıkarıcağı şarkılar nasıl olacak.

Son düzenleme:
Ben şarkının sözlerini sevdim söyleyiş tarzı falan olarak bence eski tarzına yani norm ender in sevdiğim tarzına benzemiş ben şarkıyı sevdim dediğim gibi sözler falan da güzeldi ve eleştirdiği konularda da hak verdim son 1 2 yıldır çıkardığı şarkıları dinlemiyordum ama bunu 20 30 kere dinlemişimdir umarım bundan sonra norm ender sevildiği tarzda içerikler yapmaya devam eder.

Kendisini kişiliğini vs. çok sevmem, arada bir güzel şarkı yapıyor bu şarkı da onlardan biri. Müthiş ötesi bir şey değil ama dinlenebilirliği var.

Geri
Yukarı