Normal bluetooth kulaklığı adaptör ile bilgisayarda kullanmak

M50B28

Kilopat
Bilgisayar için kulaklık ihtiyacım var. Şuan kullandığımın kablosu bıraktı bırakacak beni. Ayrıca kablodan bıktım.

Kısaca bluetoothlu kaliteli bir kulaküstü kulaklık alsam. Bilgisayarıma da bluetooth adaptör alsam, hem bilgisayarda takılırım hem dışarıda müzik dinlemek için sağlam kulaklığım olur?

Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Gecikme olur mu, randıman alır mıyım, oyun oynanır mı?

Yorumlarınızı, özellikle dediğim gibi bilgisayarını kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

Böyle bir şey mümkün. Kullandığmda gecikme yaşamadım. Evet oyun oynanır.
Ne model kulaklık kullandınız hocam? Ne iş yaptınız, oyun müzik? Laptopta mı oynadınız kasa tipi bilgisayarda adaptör kullanarak mı?

Birde bluetooth kulaklıkla bilgisayardan konuşurken ses monoya dönüşüyormuş mikrofon çalıştığı anda nedir bunun olayı bilginiz var mı?

Ne model kulaklık kullandınız hocam? Ne iş yaptınız, oyun müzik? Laptopta mı oynadınız kasa tipi bilgisayarda adaptör kullanarak mı?

Birde bluetooth kulaklıkla bilgisayardan konuşurken ses monoya dönüşüyormuş mikrofon çalıştığı anda nedir bunun olayı bilginiz var mı?

Preo MS 08 kulaklığım için Cyber Blue marka 4.0 almıştım. Oyun ve müzik için kullandım. Kasamda kullandım. Mikrononunu kullanmadım yorum yapmayacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı