Normal videoyu VR videoya dönüştürme

Quinnzel

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler. Evde can sıkıntısından bunaldığım zamanlarda en azından eğlenceli bir iki video izleyebilirim diye kendime sanal gerçeklik gözlüğü aldım. YouTube'da bununla ilgili bir dünya video var diye mutlu mesut bir videoya girip gözlüğü denedim, açıkçası ben insanların sokakta gezip dolaştıkları türden videoları çok sevdiğimden denediğim video buydu. Artık 1080S'nin kalitesizliğinden mi yoksa çeken adamın kamerasından mıdır nedir bilemem görüntü sanki 240P gibiydi. İnternetten daha sonradan araştırdığımda bunun genel bir şey olduğunu öğrendim. Ben de normal bir videoyu side-by-side videoya dönüştürmeye karar verdim. Bir iki uygulamayla bu işlemi gerçekleştirdim fakat video istediğim gibi olmadı. Bahsettiğim şey şu; video iki parçaya bölünüyor ama bu sefer görüntü ekrana tam sığdığı için çok basık duruyor, bir diğer seçeneği uyguladığımdaysa video orijinal haliyle ikiye bölünüyor ama bu sefer alt ve üst kısımlarda inanılmaz boşluklar kalıyor. Bunu çözmenin bir yolu var mıdır arkadaşlar? Önerdiğiniz herhangi bir program var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı