Norton 360 mı AVG mi ?

Can Kural

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara - Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sizce hangi AV yazılımını seçmeliyim. Hangi anti virüs yazılımı sistemi yormuyor ve daha iyi bir güvenlik içeriyor. Benim tercihim Norton'dan yana ama kullanan arkadaşlarında yorumunu almak istedim.

Bu iki AV yazılımı içinden tabii ki de Norton 360. Rahatlıkla kullanabilirsin. AVG'den daha iyidir.

Gönül rahatlığıyla Norton'u seçicektim fakat Google amcada arayınca " bazı " kişiler kullanım alanına göre değişir / ikisi de aynı / AVG çok daha az performans ve güvenlik sunuyor / gibi cevaplar alınca aklımda bir soru işareti oluşmadı değil. Sonuçta para ediyoruz :)

Ben de kullanıyorum Norton 360'ı. Verdiğin paraya değecektir. Zaten büyük bir güncelleme aldı yakın zamanda :)

Norton derim ama günlük kullanımda çok farklı olmayacaktır. AVG kullandığımda da memnun kalmıştım. Ama Norton da parasının hakkını verir.

Arkadaşlar, Norton 360 setup dosyasını çalıştırdığımda böyle bir hata veriyor;

sjd1q.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı