Norton Power Eraser

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Norton Power Eraser, özellikle de normal yollarla silinmesi zor olan zararlıları silmede kullanılan gelişmiş bir zararlı temizleme aracıdır.

Tarama sırasında Norton Power Eraser, şu bileşenleri tarayıp bir günlük oluşturur:

• Bilgisayarda mevcut işletim sistemi
• Yüklü sürücüler
• İşlemler ve bilgisayar üzerinde çalışan hizmetler
• Başlangıç ​​öğeleri
• Tarayıcı plug-in'leri

Download: Norton Power Eraser

Artık symantec firmasına güvenim kalmadı.

Coranti 2012, Norton Security Scan'da eldorado zararlısı buldu... bu kadar basit... Saygılar

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış tespittir. False positive denir buna. Bu arada Coranti'yi de ilk defa duyuyorum. Norton'un tarama aracında zararlı yok. Ama tespit edilen zararlıları temizlemek için beraberinde gelen scriptlerden birini Coranti zararlı sanmış olabilir...

False Positive 'nin ne demek olduğunu biliyorum. Ben sanmıyorum. Artı;temiz çıksa bile mutlaka Symantec'in zararlı olduğunu biliyorum. Çünkü;küçüklüğümde başka bir güvenlik yazılımı ile tarattığımda zararlı olarak tespit etmişti. Ve bunu Google'da baktığımda Hakikaten Microsoft bile onaylamış. (Zararlı olduğunu) İnşaallah dediğiniz gibidir... :)

Dünya güvenlik devi Symantec, zararlı yazılım ile geliyor. Microsoft da bunu onaylamış... İnaşallahı maşallahı yok beyefendi. Bu iş güvenlik işi ve şakaya gelmez. Koca Symantec, bir false positive yüzünden zan altında bırakılamaz. Böyle bir şey olduğuna inanıyorsanız bunu "iddia etmek" yerine gider Symantec'e (Veya rakibi Kaspersky'ye, Trend Micro'ya) bildirirsiniz. Yazılımı kontrol ederler ve ona göre size dönüş yaparlar. Sizin demenizle olmuyor yani anlayacağınız. Somut bir kanıtınız yok.

Tabikide benim dememle olmuyor; Beyefendi. Bu sadece benim yorumum. Zaten Koca dediğiniz; Anon'a meydan okudu değilmi?

Bu konuyu Halledeceğim...Merak edin veya etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı