Norton Security Premium ücretsiz!

@InternetciMen evet, program yüksek ihtimal eski sürümmüş ama sıkıntı olmadı. Kendini güncelledi ve yeniden başlatma istedi. Başlattım, ismini Norton Cloud Backup yerine Norton Security olarak değiştirdi ve logosu da değişti. Sanırım şu an güncel.

@InternetciMen evet, program yüksek ihtimal eski sürümmüş ama sıkıntı olmadı. Kendini güncelledi ve yeniden başlatma istedi. Başlattım, ismini Norton Cloud Backup yerine Norton Security olarak değiştirdi ve logosu da değişti. Sanırım şu an güncel.

Aynı şekilde bende de oldu. Güvenilir.
3000 oldum uzun bir aradan sonra. İyi geceler herkese.

Site gerçekten orijinal mı? Pek tekin bir site gibi durmuyor.
@Dutchman

Ben kurdum ancak pek içim rahat etmedi, kaldıracağım. Site güvenilir bence, birçok giveaway sitesi var zaten. Normal olarak Security programı kullanmadığım için kaldırıyorum yoksa kullanılır. Benim mi ingilizcem kötü bilmiyorum ama dil değiştirme yerini bulamadım. Nortun'un Türkçe dil desteği var diye biliyorum. Korumasi gayet iyi testlere bakınca. Biraz cihazı yavaşlattı fakat benim bilgisayar zaten eski, ondan olabilir. CPU yük bindirmese kullanmayı düşünebilirdim, koruması iyi olduğu için. RAM kullanımı az ama CPU yük bindiriyor. Bindirmese bile o yavaşlığı hissedebiliyorum.
Ekran görüntüsü alma aracını çalıştırmadan önce 8 MB RAM falan kullanıyordu, açtığım an galiba taramaya başladı ondan 50 MB RAM gözüküyor.

1656885183797.png

Son düzenleme:
Site gerçekten orijinal mı? Pek tekin bir site gibi durmuyor.
@Dutchman
Site lisansı veriyor olabilir fakat bu lisansın nereye bağlı olduğu, bir ağa dahil olup olmadığı bilinmiyor.

Lisansı aldıktan sonra ilgili uygulamayı Norton'dan indirip kayıt etmeyi deneyin, onun haricinde bu tip sitelerden indirmeyi pek sağlıklı bulmuyorum.

Geri
Yukarı