Nostalji Uçak Bakımda

Merakımı giderdiğiniz için teşekkür ederim hocam. Japon seferine gitti mi acaba? Tabii bu kadar detay bilginiz var mıdır? Bilemiyorum.
Rica ederim. Bildiğim konularda meraklı arkadaşların sorusunu cevapsız bırakmam ben.

Japonya'ya genelde 777'ler uçsa da bu uçak Japonya için sembolik bir anlam taşıdığından ara sıra anı uçuşları yapıyor.

Rica ederim. Bildiğim konularda meraklı arkadaşların sorusunu cevapsız bırakmam ben.
Onda şüphem yok hocam. :) Nasıl birisi olduğunuzu az-çok biliyorum. Bundan sonra sanırım daha fazla karşılaşabiliriz. "Havacılık ve Uzay" konularını takip ediyorum. Elimden geldiğince kendi çapımda bilgilendirmeler yapıp bu tür meraklarımı da sizin gibi bilgili kişilere sorarak gidermeye çalışacağım. Teşekkür ederim tekrardan.

Japonya'ya genelde 777'ler uçsa da bu uçak da Japonya için sembolik bir anlam taşıdığından ara sıra anı uçuşları yapıyor.
Japonlar için de eminim çok sembolik bir uçaktır. Emekliye ayrılacağı zaman bence Japonya'ya hediye verilebilir. Onlarda müzelerinde muhafaza ederler, diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı