Note 10 Lite vs Mi Note 10 Lite vs iPhone 11

Exinie

Kilopat
Üç telefon arasında kaldım 1 haftadır karar veremedim. Tasarım, ekran boyutu, ekran kalitesi, kamera ve bataryaya çok önem veriyorum. Bu üç model arasından tasarımını en çok beğendiğim telefon Note 10 Lite. Nedeni ise tasarımı beni kendine çekiyor içimde bir his oluşturuyor ve ekran boyutunun uyumu çok güzel yakalanmış. iPhone 11'in tasarımı güzel fakat eni kısa ve bu beni çok rahatsız ediyor, ayrıca bataryasının bana yetmeyeceğini de biliyorum yavaş şarj olacağını da biliyorum. Mi Note 10 Lite'ın tasarımını hiç sevmedim, ekran boyutu uyumsuz, kamerasındaki damla çentik çok kötü duruyor, MIUI'da çok güzel gelmiyor pek tatmin etmedi, ama bataryası, işlemcisi ve şarj adaptörü mükemmel.

Ben arkadaşlarıma soruyorum hepsi Mi Note 10 Lite al diyor, Note 10 Lite'ın 4500 mAh bataryası var Mi Note 10 Lite'ın 5260 mAh bataryası var, aradaki 760 mAh çok fark etmez diye düşünüyordum ki aklıma işlemcinin de pile etki ettiği geldi ve çok kararsız kaldım, çıldıracak derecede hem de.

Note 10 Lite'ın işlemcisi 3 yıl geride ve Exynos, Mi Note 10 Lite'ın işlemcisi Snapdragon. Note 10 Lite'daki işlemci daha iyi ama Snapdragon'un güç yönetimi daha iyi diyorlar o yüzden çıldırıyorum kararsızlıktan. Son çare buraya yazmak istedim, bu yazıyı da çıldırarak yazıyorum. Yazım hatası yapmış olabilirim ya da virgülleri ve noktaları alakasız koymuş olabilirim, özür dilerim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorduğum herkes Xiaomi dediği için çıldırmıştım biraz siz Samsung dediğinizde sevindim o yüzden Samsung almaya karar verdim memnun kalacağımdan eminim teşekkürler. 🥰

Yeni konular

Geri
Yukarı