Note 10 Plus Android 11 + IMEI nasıl yapılır?

Ercan Root

Hectopat
Daha fazla  
Note 10 + cihazım Android 10 surumu Android 11 yapan yalnız IMEI ile beraber atabilir misiniz? Android 11 yeni çıktığı için IMEI ile beraber atılabılır mı?
Arkadaşlar Android 10 da IMEI'li. Android 11 yeni çıktı IMEI ile olur mu yoksa biraz beklemeli miyim yetkili, ROM atabilen varsa yazabilir mi?

Ne yazdıysan hiç bir şey anlamadım, düzgün cümlelerle açıklayabilir misin sorunun ne olduğunu?
yani şundan baksediyorum suan telefonum imei kayıtlı android 10 sürümlü cihaz. Ben Android 11e yukseltmek istiyorum imei ile beraber. Yalnız android 11 yeni çıktı.
imei ile rom suan atabilrmiyim sorunsuz
ROM atınca imei silinmez.
Android 11 rom yüklesem imei silinmez mi ?

Note 10 + cihazım Android 10 surumu Android 11 yapan yalnız IMEI ile beraber atabilir misiniz? Android 11 yeni çıktığı için IMEI ile beraber atılabılır mı?
Arkadaşlar Android 10 da IMEI'li. Android 11 yeni çıktı IMEI ile olur mu yoksa biraz beklemeli miyim yetkili, ROM atabilen varsa yazabilir mi?
Custom Rom yükleme işleminde IMEI silinmez. Eski TWRP sürümlerinde "Wipe" bölümünde IMEI silme vardı fakat artık yok. "Wipe" bölümünde genelde system, data/cache, internal storage silmeniz yeterli.

Geri
Yukarı