Note 10 Pro 6/128 VS Mi 11 Lite 6/128

Batarya ve 120 Hz Note 10 Pro modelinin öne çıktığı durumlar.

İki telefonda da aynı yonga var, performansları aynı.

Arka kamera tarafında birbirine çok yakın modeller MP değerine aldanmayın. M11 Lite biraz daha iyi bir arka kameraya sahip.

Ekran olarak Note 10 Pro parlaklık olarak çok daha iyi ama görüntü kalitesi olarak M11 Lite daha iyi. İki modelde AMOLED panel.

Günlük kullanım için kesinlikle Mi 11 Lite. N10P kaba bir telefon, Mi 11 Lite daha ince, daha hafif.

Mi 11 Lite küçük olduğu için ısınıyormuş. Isınması ömrünü çok azaltır mı? Telefonun kaba veya ağır olması sıkıntı olmaz benim için. Hangisinin özelliği iyiyse onu almayı düşünüyorum. Bütçemi 4000'in üzerine çıkartamam. Çok araştırdım ama fiyatına göre değer telefonlar bu galiba.

Mi 11 Lite küçük olduğu için ısınıyormuş. Isınması ömrünü çok azaltır mı? Telefonun kaba veya ağır olması sıkıntı olmaz benim için. Hangisinin özelliği iyiyse onu almayı düşünüyorum. Bütçemi 4000'in üzerine çıkartamam. Çok araştırdım ama fiyatına göre değer telefonlar bu galiba.

Öyle bir şey yok hocam tamamen sallamasyon.
Hangisini istiyorsanız onu alın, tasarım ve ergonomi açısından mi 11 Lite çok daha iyi, batarya ve ekran olarak N10 Pro daha iyi.

Geri
Yukarı