Note 10s ile MIUI 13 güncellemesi yapılmalı mı?

Ripleys

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. İnternette birçok kişi MIUI13 güncellemesinden sonra şarjlarının çok hızlı bittiğini, telefonlarında takılmalar meydana geldiğini söylüyor. Sizce MIUI13 güncellemesini yapmalı mıyım? Eğer yapmazsam ileride sıkıntı çıkar mı?
Telefon: Redmi Note 10s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. İnternette birçok kişi MIUI13 güncellemesinden sonra şarjlarının çok hızlı bittiğini, telefonlarında takılmalar meydana geldiğini söylüyor. Sizce MIUI13 güncellemesini yapmalı mıyım? Eğer yapmazsam ileride sıkıntı çıkar mı?
Telefon: Redmi Note 10s.

Vallahi ben de mi 10t Pro kullanıyorum ama hala güvenip geçemedim açıkçası. Mi 12.5 var şu an ama mikrofon rezalet durumda. Yakınlık sensörü de cabası. Bir de 130GB veri var telefonda daha kötüyse çok uğraşmam gerekecek. Cihazlar farklı ama kullanan varsa ben de merak ediyorum.

Merhaba. Ben kaçak Redmi Note 10s kullanıyorum. Sıfır kapalı kutu satın almıştım. İlk zamanlar ki firmware sürümü kullanırken şarj gerçekten müthiş gidiyordu bana göre. Daha sonra ki güncellemelerden sonra şarj süresi dengesizleşmeye başladı. Son güncellemeden sonra eskisi gibi, hatta bir tık daha uzun süre gitmeye başladı şarj süresi. Ben de artık güncellemeleri kapattım. :) Artık Android 13 desteği gelirse onun için güncelleme yaparım. Fakat bundan sonra asla yapmam. Şimdilik MIUI 13 13.0.6 kararlı sürüm çok iyi.

Konu hala aktif mi bilmiyorum, sanki MIUI 13'ün artıları eksilerinden fazla gibi. MIUI 13 Redmi Note 10s resmi cihaz kullanıyorum. Kilitleme sesi ve şarj dolum ve tüketim konuları haricinde kayda değer bir sorun yok. Eklemek istediğim son şey; kamera koruma camı kullandığımdan mıdır bilmem ama sanki fotoğraf kalitesi düştü gibi. Umarım MIUI 13.5 güncellemesi çabucak gelir. Hiçbir sorun olmadan MIUI 12.5 performansı almaya devam edebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı