Note 20 Ultra 8.000 TL civarında alınır mı?

tuzkral

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, elimdeki telefon iPhone 7 32 GB ve ben Android'e geri geçiş yapmak istiyorum. Sebebi ise iOS da kısıtlanıyormuşum hissi ve fotoğraf stüdyosu işinde olduğum için (iPhone'ların kamera kalitelerinin farkındayım, ancak dükkanımızda bir tane 13 Pro var.) fotoğraf ve video edit seçeneklerinin fazlalığı APK vs. ve de kaliteli ekran ve bataryadan dolayı Note 20 Ultra modeline geçmeyi düşünüyorum. Telefon şu an 11.499 TL'ye satılıyor ve Samsung mevcut iPhone 7 32 GB telefonuma 3.500 ila 3000 TL bandında geri ödeme yapıyor. Bana telefon 8.000 TL'ye gelecek diyelim +250 +500 farkını ortaya katarsak, bu fiyatlara alınır mı? İnternette Exynos'un yetersiz olduğunu vs. gördüm ancak çoğu yazılan telefonun ilk çıktığı anlara ait şu anki güncellemelerle durum nedir ve sizce mantıklı mıdır?

Exynos 990 kötü bir işlemci maalesef. S20 FE SD 865 modeli alınabilir ama onun arka kamerası ve ekranı Note 20 Ultra kadar iyi değil. S21 FE modeline de bakabilirsin.

Anlıyorumda sizce Note 20 günlük kullanımda o derece sıkıntı yapacak kadar kötü bir işlemciye mi sahip? Yani benim temel görevim 2-3 el günde ML:BB oynamak ve TikTok vs girmek. Instagram, Facebook, Twitter vb. yok ha bir de tarayıcıya sık girerim o kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlıyorumda sizce Note 20 günlük kullanımda o derece sıkıntı yapacak kadar kötü bir işlemciye mi sahip? Yani benim temel görevim 2-3 el günde ML:BB oynamak ve TikTok vs girmek. Instagram, Facebook, Twitter vb. yok ha bir de tarayıcıya sık girerim o kadar.
hayır hocam o kadar da kötü değil gayet yeter size.

Teşekkürler, benim kafama takılan soru ise şu bu telefon beni kasmadan ideal kullanımda kaç yıl götürür bir 4 yılı var mıdır sizce?

Note serileri diğer serilere göre daha stabil bence. Abim halen Note FE kullanıyor sorunsuz ve sizinle aynı işlevleri kullanıyor neredeyse. Rahat götürür.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı