Note 3 mü Z1 mi?

Note 3 her açıdan daha iyi.

Daha güçlü işlemci, daha yüksek RAM, daha büyük ekran, daha ince, daha hafif.

Sadece Note 3 N9000 modelde biraz daha düşük işlemci var, fakat Note 3 N9005 modelde işlemci de daha iyi.

Xperia Z1'in Note 3'den tek üstünlüğü daha yüksek Megapixel kamera.

Ayrıca Note 3 4K video kaydı yapıyor.

Özelliklere bakmadan tavsiye yapıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyut farkı var arada ciddi bir şekilde. Ben o yüzden bu iki telefonu aynı kategori içinde kıyaslamayı doğru bulmuyorum. Her ne kadar Note 3 daha iyi özelliklerle geliyor gibi gözükse de ben o kadar büyük bir telefon alamam mesela.

Beyler Note 3 ve iPhone 5s arasında kaldım ve İnşallah bir aksilik çıkmazsa haftasonu alacağım.bAsında bugün alacaktım ama işlerim çıktı :). Siz neyi önerirsiniz bir yanım Note 3 bir yanım iP5s diyor.

Kullanım amacı önemli bence, biz tüketiciler olarak sadece fiyat ve güce bakıyoruz ama asıl önemli olan şeyi unutuyoruz, ne için alacağım, gündelik hayatta ne gibi işlerimi telefondan halledeceğim? Mesela note 3 mühendis,mimar,tasarımcı,stilist değilseniz bana göre gereksiz kalem ve programlar onun için var. Z1 e gelirsek 20 yaşında bir öğrenci de kullanır 30-40 yaşında bir yetişkin de tabi suyla fazla işiniz varsa. .p demem o ki telefon alırken ne için kullanacağınız önemli bana göre. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı