Note 3 mü ? lumia 1520 mi?

Ben gündelik hayatta çok fazla oyun oynayan, film izleyen, internette gezinen biri olduğum için pil ve ısınma sorunu yaşamamak isterim ( tabi bunu her kullanıcı ister ayrı bir mesele ). Hala seçimin WP mi olurdu?

Şimdiden yardım edenlere çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınmayan telefon yoktur. Zorlamazsanız hiçbir telefon kolay kolay ısınmaz... Önce Note 3'e bakalım. En çok şarj yiyecek neyi var? 5.7" Ekranı, Android işletim sistemi ve bunun gereksiz uygulamaları. Lumia 1520'ye bakalım. Neyi var? 6" ve W8 işletim sistemi. Uygulamaları bence yeterli. Ancak siz eğer dediğiniz gibi uygulamaları çok kullanan birisiyseniz istemeyerek Note 3 derim. 1520 alıp kalitenin tadına bakmak daha iyi bence. Ancak bu iki telefonu karşılaştırmak biraz anlamsız. İkisi de aynı tema da farklı konularda hizmet vermekte...

Size istediklerinizi hangi telefon veriyorsa onu alın.

Ben gündelik hayatta çok fazla oyun oynayan, film izleyen, internette gezinen biri olduğum için pil ve ısınma sorunu yaşamamak isterim ( tabi bunu her kullanıcı ister ayrı bir mesele ). Hala seçimin WP mi olurdu?
Saatlerce oyun oynayıp, film izleyip, internette gezip buna rağmen şarjı dayanan, ısınmayan bir tane telefon gösterebilir misin? Kaldı ki 1520'de 3400 MAh batarya var. Technopat incelemesinde de uzun süre oyun oynandığı halde telefonun o kadar çok ısınmadığını gösterdiler bize.

Sağlam bir WP cihazı kullanan insanın Android'e döneceğini sanmıyorum.
WP alıştıktan sonra Android her şeyi kasıyormuş gibi geliyor.
Tablet olarakta kullanacaksanız Note 3'e flash bellek ve Joystik bağlanabilmesi de insanı cezbetmiyor değil.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı