Note 3 Q9000 için ROM önerisi

İkisi de iyi hocam zaten TWRP kurmanız gerekiyor malum ROM kurmak için 5 dakika civarı sürüyor kurulum. Ben havoc OS'u daha çok beğendim. Android 10 sürümünü kullanıyorum üstü varsa bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Basitçe anlatılmış hocam ben kurarken root yoktu cihazımda sadece onu söyleyeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Basitçe anlatılmış hocam ben kurarken root yoktu cihazımda sadece onu söyleyeyim.

Peki SIM kartı sorun çıkartır mı? Hocam LineageOS indirme linkini atar mısınız? Q9000 olanı bulamadım.

Son düzenleme:
Öncelikle YouTube üzerinden kurulum videoları vs. izleyin bence bende SIM kart sorunu yaşatmadı yaşayanı henüz görmedim de.

Öncelikle YouTube üzerinden kurulum videoları vs. izleyin bence bende SIM kart sorunu yaşatmadı yaşayanı henüz görmedim de.

Hocam bir tane TWRP kurdum yeşil bir tane şişman simge var Android'te, o kırmızı oldu kurulduktan sonra sorun çıkartır mı?
@Itechin.g
Bu simge.

Dosya Ekleri

• android-1200x900.jpg
    android-1200x900.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Uygun TWRP'yi kurdunuz mu hocam?
Hocam dediğim gibi eğer hiç bilmiyorsanız biraz video izleyin öncelikle TWRP nasıl kurulur. Sonrası TWRP üzerinden ROM nasıl kurulur onu araştırın.

1651950328907.png

TWRP sonrası telefonun recovery modunu açmanız gerekiyor sanırsam ses kısma+güç+orta tuştu. Karşınıza böyle bir yer geliyorsa kurulum başarılıdır.
ROM yanlış kurulursa telefonu tamamen kullanılamaz hale getirir.

Geri
Yukarı