Note 3 ve 4 hâlâ alınır mı?

denizxs

Centipat
Makaleler
2
Yer
İstanbul, Ümraniye

Bay

Hectopat
Note 5 kullanıyorum. Taş gibi telefon ama Note 4 ile arasında dağlar kadar fark var. Pili 3 4 saat zor dayanmasına rağmen zor da olsa kullanıyorum. Note 5 in pili dayanmıyorsa daha eski note serileri için durum daha vahim olmalı. Piyasada kaliteli ve güzel bir pil bulabilirseniz değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Ama çok iyi bir performans sunacağını düşünmüyorum.
İlan gerçek mi fakat bilmiyorum ama iyi görünüyor. Sadece ekranında bir çizgi var.
S7 lerin çoğunda ekranda oluşan çizgi sıkıntısı var zaten.

KS
KS
yunus kartal

yunus kartal

Centipat
Note 5 kullanıyorum. Taş gibi telefon ama Note 4 ile arasında dağlar kadar fark var. Pili 3 4 saat zor dayanmasına rağmen zor da olsa kullanıyorum. Note 5'in pili dayanmıyorsa daha eski Note serileri için durum daha vahim olmalı. Piyasada kaliteli ve güzel bir pil bulabilirseniz değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Ama çok iyi bir performans sunacağını düşünmüyorum.

S7'lerin çoğunda ekranda oluşan çizgi sıkıntısı var zaten.

O zaman kredi kartı ile bir yeni telefon alayım. Custom ROM olarak biraz fazla olan telefon hangisidir.

Bay

Hectopat
S7 Edge kullandım anakart bir güncelleme ile çöp oldu.
Mesela biz 2 tane bozuk S7 bulduk. Birinin gövdesi sağlam içi yok, diğerinin dışı bozuk anakartı sağlam ikisini birleştirdik 400 tl gibi bir fiyata denk geldi
O paraya 5S al bence. Note 3 veya 4'ten iyidir.
Geçen forumda bir 5S konusu gördüm. Telefon 8GB sistem 7.8GB yer kullanıyor. Alacak adam fotoğrafı bile zor çeker.

Yukarı