Note 4 YouTube 5. Saniyede Takılma Sorunu

harun07

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 3-5 gün önce youtube'a bir güncelleme geldi ve cihazımda bir sorun oluşmaya başladı. Her video da olmasada bazı videolarda ilk 5 sn yükleniyor gerisi yüklenmiyor. İnternet hızımda vs. sorun yok.

Aynı sorunu ben de yaşadım. Uygulama ayarlarından verileri sıfırla ve Wi-Fi ağını unut deyip tekrar bağlan. Bu şekilde çözülüyor.

Ara sıra tekrarlıyor. Uygulamanın güncellenmesini beklemekten başka bir şey yapamıyoruz.

Aynı sorunu ben de yaşadım. Uygulama ayarlarından verileri sıfırla ve Wi-Fi ağını unut deyip tekrar bağlan. Bu şekilde çözülüyor.

Aynılarını ben de yapmıştım. Sonra geri başladı sorun. Yeni güncelleme gelene kadar durum maalesef böyle. Belki DDoS ile bir alakası vardır bilemiyorum.

Bir sunucuya bağlantıda sorun yaşanıyor muhtemelen. Videolar tek bir sunucuda olmadığı için her videoda olmuyor sorun. Bekleyip göreceğiz.

VPN kullanabilirsiniz geçici olarak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı