Note 5 Ekran kilidi kaldırma

GameOv3R

Kilopat
Daha fazla  
Samsun Galaxy Note 5 N920C

Ekran kilidini format atmadan nasıl kaldırabiliriz?

Veya bunun içindeki resimleri nasıl alabiliriz ekran kilidi kapalıyken ?

Yokmu yardımcı olcak

Ekran kilidini format atmadan kaldırmanın pek mümkün olacağını sanmıyorum eğer Gmail kullanıcı adını ve şifrenizi hatırlamıyorsanız. Resimler eğer cihaz hafızasında ise PC bağlantısı yapıp fotoğrafları almayı deneyebilirsiniz . Engellenmiş ise bu da mümkün olmayacaktır. Eğer Samsung garantiniz devam ediyor ise onlar size bu sorunu çözmede yardımcı olacaklardır.

Bu anlattıklarımı yaparsanız telefonunuz garanti kapsamından çıkabilir. (varsa) Veya cihazı tamamen brick edebilirsiniz. Riski göze almalısınız.

Cihazınıza uygun TWRP imajını yükleyin.
TWRP yüklendikten sonra
Advanced>Data>System>gesture.key - password.key dosyalarını silin.
Not: isimler farklı olabilir fakat uzantıları .key olan dosyaları silerseniz hiç bir veriniz kaybolmadan telefonunuzu açabilirsiniz.

Note 5 te bir koruma var. Eğer format atacaksan google hesabını biliyor olman gerek. Ben format attım ve attıktan sonra formatlamadan önceki google hesabını girin dedi ben de unuttum. 7 gün garantiye gidip yeni yazılim yuklendi. Buradan note 5 çilere sesleniyorum format atmadan önce google hesabınızı iyi ezberleyin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı