Çözüldü Note 8 Pro Çin versiyondan globale nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burakcakar

Kilopat
Yer
Adana,Turkey
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisi
Arkadaşlar selamlar. ROM atarken cihazım bozulmuş. Sürekli yeniden başlamaktaydı. 1-2 gündür uğraş uğraş buradaki konuyla ancak şimdi cihazı açabildim. Şöyle bir sıkıntım var. Cihazı sadece Çin ROM'u ile açabildim ve şu anda gerek Mi Flash tool ile gerek komanda satırı ile globale çeviremiyorum. Stock ROM yükleniyor cihazı açarken başta Redmi yazsının solunda alt alta yazılar çıkıyor ve cihaz kapanıyor. Çin ROM'undan globale nasıl geçebilirim? Yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum.
Not: Cihazın bl kilidi açık ve globale çevirdikten sonra stock recoverye girip hard reset yaptım ama değişen bir şey olmadı. Ayrıca USB hata ayıklama açık. Cihaz ROM atmadan önce global türkçeydi. Cihaz yurt dışı.

IMG_20220426_144924.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
"Fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img"

Bu komut ile stok ROM içinde olan vbmeta dosyasını tekrar fastboot üzerinden flashlamayı dene hocam.
TR ROM denemediniz mi?

Şimdi onu deneyeceğim de fastboot olanı yok recovery indirdim TWRP'den flashlamadan önce yapmam gereken bir şey var mı?

"Fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img"

Bu komut ile stok ROM içinde olan vbmeta dosyasını tekrar fastboot üzerinden flashlamayı dene hocam.

Çözüm
"Fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta. İmg"

Pek anlayamadım müsait olduğunuzda iletişime geçerseniz sevinirim bir denemiş oluruz.
Mail: [email protected]

Yeni konular

Geri
Yukarı