Note 8 Pro duvar kağıdı değiştirilmiyor

cagribicyle

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonumda sıkıntı yoktu duvar kağıdı vs değiştirebiliyordum ama artık olmuyor ekrana basılı tutup duvar kağıdı kısmına tıkladığımda donuyor gibi olup birden hani uygulamadan atarda ana ekrana döner ya aynı onun gibi oluyor galeriye girip fotoğraflardan değiştirmek istiyorum duvar kağıdı ayarla seçeneğinin yerine slayt gösterisi başlat diye bir şey çıkmış ne yapacağım.

Ayarlardan uygulamaların olduğu bölüme gireceksiniz. Oradan muhtemelen adı Başlatıcı gibi bi' şey olan uygulamayı seçip; önbelleği temizleyip + zorla durduracaksınız.
Reis değişen bir şey olmadı temalara da girmio duvar kağıdına da anlamadım vallahi 1 hafta öncesine kadar bir sıkıntı yoktu varsayılan başlatıcı diye hir şey vardı sıfırladım herşeyni durmaya vs zorladım gene de bişi değişmedi telde bir sıkıntı mi var anlamadım ki

Arkadaşlar telefonumda sıkıntı yoktu duvar kağıdı vs değiştirebiliyordum ama artık olmuyor ekrana basılı tutup duvar kağıdı kısmına tıkladığımda donuyor gibi olup birden hani uygulamadan atarda ana ekrana döner ya aynı onun gibi oluyor galeriye girip fotoğraflardan değiştirmek istiyorum duvar kağıdı ayarla seçeneğinin yerine slayt gösterisi başlat diye bir şey çıkmış ne yapacağım.
Kanki aynı sorunu bende yaşıyorum bende konu açtım bi baksana yaşadığın sorunlar benle aynı mı konuma bak bi bana haber ver aynıysa. Kesin şey olduya google procet diyr bir şey xaomi temaları zararlı olarak aldıladıya 1 2 hafta önce kesin ondan dolayı problem var normalde duvar kağıdı değiştiriyorduö trmalara giriyordum şimdi hiç birini yapamıyorum açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı