Note 8 Pro oyun için ROM önerisi

@Silinen üye
India değil Endonezya ROM'u :)

Bu rehbere göre Endonezya ROM'u kurabilirsiniz.

Hocam konu açtıktan 2 saat sonra herkesin deli gibi Endonezya demesinden ötürü hiçbir işe yaramayacağından emin bir şekilde ( sonuçta o da stock ROM) diyerek yükledim ve gerçekten inanamadım. Özellikle şarj ve stabilitesi inanılır gibi değil sanki farklı bir cihaz almışım gibi. Muhtemelen cihaz tamamen bozulana ya da satana kadar Endonezya ROM'dan asla ayrılmam.

Hocam konu açtıktan 2 saat sonra herkesin deli gibi Endonezya demesinden ötürü hiçbir işe yaramayacağından emin bir şekilde ( sonuçta o da stock ROM) diyerek yükledim ve gerçekten inanamadım. Özellikle şarj ve stabilitesi inanılır gibi değil sanki farklı bir cihaz almışım gibi. Muhtemelen cihaz tamamen bozulana ya da satana kadar Endonezya ROM'dan asla ayrılmam.

Google'in gereksiz uygulamalari yerine Xiaomi'nin uygulamalari var cunku :)
Ek olarak bolgeyi Endonezya yapin, Get Apps uygulamasini kullanin.

Google Play'den daha iyi sayilir. Arada bir sponsorlu uygulamalari indirmek ister misiniz diyor o kadar :D

Vallahi elimde olsa Play Store, Google Play hizmetleri ne varsa kaldırır Huawei gibi kullanırım daha iyi. Arkadaşımda P40 var gerçekten en az Apple kadar akıcı ve muazzam bir Stabilite'ye sahip. Google'a ait hiçbir şey olmasa en iyisi.

Vallahi elimde olsa Play Store, Google Play hizmetleri ne varsa kaldırır Huawei gibi kullanırım daha iyi. Arkadaşımda P40 var gerçekten en az Apple kadar akıcı ve muazzam bir Stabilite'ye sahip. Google'a ait hiçbir şey olmasa en iyisi.
Hocam nasıl rom kurdun. Ben aldığımdan beri telefona hiç bir şey yüklemedim.

Mortal Kombat
Free Fire
Real Racing 3
PES 2020
Modern Combat 5
Asphalt 9
Call of Duty Mobile
Rules Of Survival
Ark: Survival Evolded
PUBG Mobile

Hocam batarya performansı falan nasıl?

Hocam cihaz çöp olalı 4-5 ay oldu. 2 yıl kullandım belki 20 tane Custom ROM attım. Şu kadar söyleyebilirim Endonezya ROM at keyfine bak. O cihaz için hiçbir ROM AOSP, Custom'lar dahil o Endonezya kadar stabil değil. Pil performansı da harika. Şu an K20 Pro var bende 3 haftadır Endonezya ROM arıyorum ama bu cihaz için yok maalesef. Olsa hemen yüklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı