Notebook RAM taktırma

Kendiniz takabilirsiniz. Bazı modelerde anakartın altında oluyor anakartın altındaysa bilgisayarcıya taktırın. CPU-Z fotoğrafını atarsanız yardımcı oluruz.

Özelleştirme ayarı varsa yaparlar, onun dışında yapacaklarını zannetmiyorum. Yapsalar bile 300 TL'lik RAM'ı size 16 GB bilgisayar diye 500 TL daha kilitlerler. Harici olarak almanız daha karlı olur sizin için.

Özelleştirme ayarı varsa yaparlar, onun dışında yapacaklarını zannetmiyorum. Yapsalar bile 300 TL'lik RAM'ı size 16 GB bilgisayar diye 500 TL daha kilitlerler. Harici olarak almanız daha karlı olur sizin için.

Şimdi şöyle bisi RAM'in markası başka marka ama ben Corsair aldım sıkıntı yaşatirmi.

Eğer ürünü İtopya'dan alacaksanız ve böyle bir varyant size sunuluyorsa ram arttırımı yapılacaktır. Ancak siz, ben bu laptopu alıyorum sen bunu 16 yap parası neyse vereyim derseniz böyle bir şeyi yapmayacaklardır. Aşağıdaki ilgili videodan bu işlemi kendiniz yapabilirsiniz. Laptopu aldıktan sonra yeniden konu açmanız halinde forumdaki arkadaşlar ya da ben deniz sizin bilgisayarınıza uygun ram için bir yöndendirme yapabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı