Notebook Soğutucu Tavsiyesi

Sencer93

Hectopat
Daha fazla  
Limitim 100 TL'yi aşmamak. Ayrıca çok ses çıkarmayan bir soğutucu olsa iyi olur açıkçası. Oyun olarak CS: GO ve Guitar Hero oynuyorum.

Bir de gördüğüm notebook soğutucular var genellikli iyi yorum almışlar bunlardan birini mi alsam yoksa önereceğiniz bir notebook soğutucu var mı?

Laptopumun özellikleri ise ekteki resimde.

1.jpg

Güncel

Oyun içinde sıcaklık değerlerin nedir? Msi Afterburner ile test edebilirsin. İnca modelini tavsiye etmem, arkadaşım kullanıyor ve hiç faydasını görmedi.

Oyun içinde sıcaklık değerlerin nedir? Msi Afterburner ile test edebilirsin. İnca modelini tavsiye etmem, arkadaşım kullanıyor ve hiç faydasını görmedi.

Sıcaklık değerlerini bilmiyorum açıkcası ve Msi Afterburner programını kullanmadım ancak hakkında bazı şeyler biliyorum. Fanları daha da çalıştırma vs. bunlar laptopa ciddi zararlar veriyormuş.
Tavsiye edebileceğiniz bir notebook soğutucu var mı? Uzun süredir bu konuya cevap gelmesini bekliyordum.

Fanları yüksek devirde çalıştırmak laptopa zarar vermez, sağutmasına, dolayısıyla parça ömrüne ve performansına katkı sağlar. Kim böyle saçma bilgiler veriyorsa. Üstteki arkadaşın önerdiği soğutucuyu öneririm. Msi Afterburner kullanmalısın. Belki de buz gibi laptopa gereksiz soğutucu alıyorsun.

Fanları yüksek devirde çalıştırmak laptopa zarar vermez, sağutmasına, dolayısıyla parça ömrüne ve performansına katkı sağlar. Kim böyle saçma bilgiler veriyorsa. Üstteki arkadaşın önerdiği soğutucuyu öneririm. Msi Afterburner kullanmalısın. Belki de buz gibi laptopa gereksiz soğutucu alıyorsun.
Dediğim gibi zararlı bir şey olduğunu zannediyordum. Arkadaşım öyle demişti. Programı nasıl çalıştırabileceğimden bahsedebilirseniz yüklemeyi düşünüyorum o zaman.

Msi Afterburner kullanım rehberleri mevcut. Yükledikten sonra yanda CPU sıcaklığı, GPU sıcaklığı, kullanım yüzdeleri gibi verilerin yazılı olduğu paneli takip edebilirsin. Yük altında kaç derece olduğunu öğrenebilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı