Notebook'a harici ekran kartı

Predator Titan

Kilopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Meslek
Developer
Profil Kapağı
1523184026
Arkadaşlar elimdeki laptopun ekran kartı kötü veya işimi görmüyor diyebilirim. Bunun içinde sizlere soruyorum, Laptopa harici ekran kartı takılırımı, takılırsa sizce en iyi ve en uygunu hangisi olur yorumlarınızı bekliyorum.

Tahmini Teslimat Zamanı

Şu eşyanın türevi bir parçaya ve kullanmak istediğiniz ekran kartına ihtiyacınız var. Tabiki de onu besleyecek bir dizüstü adaptörü / güç kaynağı gerekiyor. İşlemciniz fena değilse darboğaz sıkıntısı yaşamadan harici ekran kartı kullanabilmeniz için bir sorun yok diye düşünüyorum. Maksimum GTX 750 Ti ayarında bir kart takılması uygun olabilir. Laptop için ihtiyacın fazlasını almamak gerekir. Yakın zaman içerisinde (6 ay - 1 sene) gibi bir sürede bilgisayar toplanacaksa bütçeye göre daha performanslı bir ekran kartı alınabilir.

Tahmini Teslimat Zamanı

Şu eşyanın türevi bir parçaya ve kullanmak istediğiniz ekran kartına ihtiyacınız var. Tabiki de onu besleyecek bir dizüstü adaptörü / güç kaynağı gerekiyor. İşlemciniz fena değilse darboğaz sıkıntısı yaşamadan harici ekran kartı kullanabilmeniz için bir sorun yok diye düşünüyorum. Maksimum GTX 750 Ti ayarında bir kart takılması uygun olabilir. Laptop için ihtiyacın fazlasını almamak gerekir. Yakın zaman içerisinde (6 ay - 1 sene) gibi bir sürede bilgisayar toplanacaksa bütçeye göre daha performanslı bir ekran kartı alınabilir.
Saol cevabın için dediklerini düşüncem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı