NPC savaşları yapabileceğiniz oyunlar

thunderofbird

Hectopat
Selamlar, oyunlardaki NPC savaşlarını izlemeyi ve bizzat NPC spawn ederek savaşlar düzenlemeyi çok seviyorum, o kadar ki NPC spawn edip savaşlar yapılabilecek oyunların bir listesini yapmaya karar verdim.

Bu listeye ekleyebileceğiniz, önereceğiniz oyunlar varsa çok sevinirim.

Listeden bulup oynadığınız veya daha önceden deneyimlediğiniz NPC savaşları hakkında bu konu altında sohbet edebiliriz. Listedeki bazı oyunlar ile NPC savaş videoları yaptım, bu videoları oyunun ismine tıklayarak izleyebilirsiniz, umarım sizi de heyecanlandıracak oyunlar bulursunuz ve bizzat denemek istersiniz.

Bu da liste;

7 Days to Die.

Arma 3 (editor modu)

Baldur's gate II.

Bully: Scholarship Edition (super modu)

Conan Exiles.

Contagion.

Counter-Strike: Global Offensive (CS oyunları)

Crysis sandbox editor.

Dark messiah of might and magic.

Dark Souls 3 (Debug menüsü)

Don't Starve.

Doom 3

DotA 2 (demo modu)

Dwarf Fortress.

Far Cry 3 & Far Cry 4 (editor modu)

Far Cry 5 (arcade mode)

Fun with ragdolls.

Garry'S mod.

Gothic 1 & gothic 2.

GTA 4 & GTA 5.

Half-Life 2 (Source Engine oyunları)

Half-Life alyx (Source Engine 2)

Halo master chief collection (Forge modu)

Kingdom Come: Deliverance.

Max Payne 3.

Medal of Honor Allied Assault (açtığım spawn rehberi konusu;Medal of Honor Allied Assault - Npc Spawn Rehberi - » Sayfa 1 - 1)

Metro Last Light (developer pack DLC - AI arena)

Minecraft.

Modern Warfare 2 (açtığım spawn rehberi konusu;Modern Warfare 2 - Singleplayer'da NPC/AI/Bot Spawn etme Rehberi (Sonunda artık mümkün) » Sayfa 1 - 1)

Modern Warfare 3 (sınırsız Delta&Riot squads/survival mod)

Overgrowth.

Prototype 2.

Red Dead Redemption 2

Rimworld.

Roblox.

Rune (classic)

Stalker: Call of chernobyl.

Scribblenauts.

Skyrim & Fallout 4 (bethesda oyunları)

Soldier of Fortune 2

Star Wars Jedi Fallen Order

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy & Star Wars: Jedi Knight II: Jedi outcast.

Starbound.

Subnautica.

Terraria.

The Witcher 3 Wild Hunt

Titanfall 2.

Totally accurate Battle Simulator.

Unreal II: The awakening.

Prototype 2'yi görünce bi hüzünlendim. Güzel oyundu keşke 3'ü çıksa.
2021 de Prototype 3 ortaya çıkabilir şeklinde söylentiler vardı. Umarım doğrudur ben de çok isterim görmeyi. O oyunun verdiği özgürlük bir başkaydı. Ancak bir başka oyun var ki PC de olmayan ve prototype 2'den daha ilginç görünen Infamous. Prototype 2'den bile daha güzel görünüyor hazır konsol oyunları PC ye çıkıyorken keşke o da PC ye gelse.

2021 de Prototype 3 ortaya çıkabilir şeklinde söylentiler vardı. Umarım doğrudur ben de çok isterim görmeyi. O oyunun verdiği özgürlük bir başkaydı. Ancak bir başka oyun var ki PC de olmayan ve prototype 2'den daha ilginç görünen Infamous. Prototype 2'den bile daha güzel görünüyor hazır konsol oyunları PC ye çıkıyorken keşke o da PC ye gelse.
İnşallah gelir oynarız. Şu sıralar zaten oyun yok. Hangi oyuna baksam Metin 2 geliyor aklıma.

2 sorum var.
Minecraft mod olmadan böyle bir özellik sağlıyor mu?
Dont Starve kimleri kapıştırıyoruz ve nasıl?
Elinize sağlık.

Evet sağlıyor, Minecraft'ta mod olmadan NPC spawn edebilmek için gereken kod bu; /summon npc

Don't Starve'da pigler ve örümcekler arasında savaşlar yapılabilir, ki bana göre en eğlencelileri zaten pigler. Pigler dost olduğu için düşman olan herşeyle savaşabilirler ve konsol komutları ile spawn edilebilirler. Pig spawn etmek için gereken konsol kodu; c_spawn('pigman)

Evet sağlıyor, Minecraft'ta mod olmadan NPC spawn edebilmek için gereken kod bu; /summon npc

Don't Starve'da pigler ve örümcekler arasında savaşlar yapılabilir, ki bana göre en eğlencelileri zaten pigler. Pigler dost olduğu için düşman olan herşeyle savaşabilirler ve konsol komutları ile spawn edilebilirler. Pig spawn etmek için gereken konsol kodu; c_spawn('pigman)
Bossları kapıştırın öneririm.

İnşallah gelir oynarız. Şu sıralar zaten oyun yok. Hangi oyuna baksam Metin 2 geliyor aklıma.
Evet aslında oyun yok şu sıralar, death stranding çıktı ancak nedense heyecanlanamıyorum o oyun için, iyi bir indirime girince alıcam. En Cyberpunk 2077 için çok heyecanlıyım. Yaşayan şehir atmosferi ve çevredeki detaylar tasarımlar müzikler herşey mükemmel duruyor oyunda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı