Çözüldü ntoskrnl.exe Windows 11 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Oguzhan_dogan

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Corsair 2x8 3000mhz
SSD veya HDD modeli
panther 240gb ssd
Ekran kartı
vega 7 apu
Anakart
gigabyte b450m s2h
İşlemci
ryzen 5 4650g pro
Merhaba,
Benim sorunum bilgisayarım sürekli mavi ekran veriyor oyun oynadığım zamanlar 20 30 dakika da bir oynamadığım zamanlarda 1 2 saatte bir mavi ekran hatası alıyorum. Ram testi yaptım bir sıkıntı çıkmadı. Disk testi yaptım ondada sorun çıkmadı. Sistemime yeni işlemci aldım Ryzen5 4650g aldıktan sonra format attım bi0s güncelledim. İlk başlarda sorun yoktu ama 2 3 ay sonra bu sorun olmaya başladı ve bir çözüm bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Hata dosyaları aşağıdaki linkte:

Çözüm
Teşekkür ederim sorunu çözdüm. Formatla vs düzelmiyor birçok defa format attım çünkü. Çok saçma ama bir videoda görmüştüm güç seçeneklerinden işlemci kullanımı azaltıyordu %95'e düşürdüm düzeldi sorun. Başka hiçbir yöntem işe yaramadı.
Temiz format at sistem dosyasında arıza olmuş o dosya bozulursa sistem sıkıntılı çalışır. Format Atman veya o hatanın olduğu günün öncesine sistem geri yükleme yapman lazım.

Teşekkür ederim sorunu çözdüm. Formatla vs düzelmiyor birçok defa format attım çünkü. Çok saçma ama bir videoda görmüştüm güç seçeneklerinden işlemci kullanımı azaltıyordu %95'e düşürdüm düzeldi sorun. Başka hiçbir yöntem işe yaramadı.

Çözüm

Geri
Yukarı