Numara Değişmeden Telefon Hattı Üzerinize Alınabilir mi?

okansen14

Hectopat
Benim telefon hattım babamın üstüne. Numaram değişmeden bunu kendi üstüme alabilir miyim acaba? Türk Telekom bayilerinde bu işlemi yaparlar mı, yapmazlarsa nereye gitmem gerekir?
Konuyu açacak bölüm bulamadığımdan buraya açtım sayın moderatörler, yanlış olduysa özür dilerim.

1605134539435.png

Vodafone'da bu şekilde.

Türk Telekom'da da hattını devir alabilirsin. Türk Telekom'da 42₺. Artıdan vergi ödeyebilirsin.

Kullandığın operatör önemli benim Vodafone dedemin üzerineydi 90 TL bayiye verdim 12 boyunca da 8 TL devlete vergi vereceğim Turkcell'de daha fazla bayi ücreti Türk Telekom'da 1 yıl Türk Telekom kullandıktan sonra devir yapılabiliyor.

Evet yapabiliyorsunuz ancak bunla uğraşmayı hiç kimse sevmiyor. Çoğu yetkili bayi devir işlemi yapıyor olmasına rağmen bu süreçle uğraşmak istemediği için yapmadığını veya sistemde sorun olduğunu iddia eder. Yetmezmiş gibi çalışan personel, devir işleminden kazanç sağlamadığı için yeni hat satmak ve prim kazanmak adına başınızın etini yer. 10 dakikada imzalayıp çıkacağım kağıt yüzünden kadın beni 1.5 saat ikna etmeye çalıştı, numaramı seviyorum ve değiştirmedim.

Geri
Yukarı