Numaram gizliye kapalı olmasına rağmen gizli numara aradı

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim hata yapmışsam düzeltin modlar :D.
Sabah 10'da aramış ben uyuyordum telefon sessizdeydi uyandığımda fark ettim, emin olmak için tekrar kontrol ettim ve evet gizliye kapalı numaram fakat arayabilmiş. Bu nasıl mümkün olabiliyor?

IMG_0156.JPEG

IMG_0157.JPEG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi operatörü kullanıyorsunuz? Gizliye kapalı olup olmadığını operatörünüzü telefonla arayıp teyit edin derim.

Sabah 10'da aramış ben uyuyordum telefon sessizdeydi uyandığımda fark ettim, emin olmak için tekrar kontrol ettim ve evet gizliye kapalı numaram fakat arayabilmiş. Bu nasıl mümkün olabiliyor?

Eki Görüntüle 1019685

Eki Görüntüle 1019689
Gizliye kapalı olup olmadığını operatörünüzü arayıp emin olun. Ayrıca sanırım bu numara rehberinizde kayıtlı birine ait.

Gizliye kapalı olup olmadığını operatörünüzü arayıp emin olun. Ayrıca sanırım bu numara rehberinizde kayıtlı birine ait.
Numarası yok rehberinde kayıtlı değil.

Eki Görüntüle 1019685

Eki Görüntüle 1019689
Gizli numaradan arayınca bilinmeyen numara demesi gerekmiyor mu?

Arkadaşlar uygulamadan baktım gizli numaralara kapalı, farklı bir telefondan arayınca da kapalı olduğunu söylüyor zaten. Rehberimde kayıtlı da değil bu kişi, bulsam nasıl yaptığını soracağım merak ettim :D.

Geri
Yukarı