Numaramı nasıl buluyorlar?

voleravia

Femtopat
Daha fazla  
Bugün bir mesaj geldi bana, linke tıklamadım. Neyin nesidir bu numara ve link?

Dosya Ekleri

• 47497A67-65FD-4B35-B3A3-E98A8A42989F.png
    47497A67-65FD-4B35-B3A3-E98A8A42989F.png
    242,2 KB · Görüntüleme: 463
Numara sallıyorlardır hocam. Bilerek isteyerek özellikle size attıklarını düşünmüyorum.
Linke bakarsanız %200 dolandırıcı olduklarını anlarsınız zaten. Kim bilir günde kaç kişiye aynı mesajı atıyorlardır.

Bana da dershanelerden geliyor sürekli. Hadlerini aşıp arayanlar bile var. Numaralarımızı paylaştığımız resmi kuruluşların sattığını düşünüyorum.

Kasıtlı olarak size attıklarını sanmıyorum. Rastgele atıyorlar. Bana da son 3-4 aydır su arıtma cihazı falan diye yapıştılar mesela.

Bana da dershanelerden geliyor sürekli. Hadlerini aşıp arayanlar bile var. Numaralarımızı paylaştığımız resmi kuruluşların sattığını düşünüyorum.
Evet beni de aradilar adami engellediğim halde her gün ariyor. Engelli aramalara düşüyor hemen pes etti Allahtan 2 gündür aramıyor.

Numara sallıyorlardır hocam. Bilerek isteyerek özellikle size attıklarını düşünmüyorum.
Linke bakarsanız %200 dolandırıcı olduklarını anlarsınız zaten. Kim bilir günde kaç kişiye aynı mesajı atıyorlardır.
Sallamıyorlar. Bana direk soyadımı yazarak mesaj atmışlardı. Muhtemelen daha önce bir şekilde bize hizmet vermiş telefon bayileri filan satıyor numaraları. Ben Superbox aldığım tarihlerde hem Superbox içerisindeki hatta hemde kendi kullandığım numaraya aynı reklam mesaj gelmeye başlamıştı. İki numarayıda bilen sadece Turkcell bayisi idi.

Geri
Yukarı