Numpad olmadan oyunlarda Trainer Kullanma

oguzcanpasa

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi klavyede NumLock tuşum yok, ben de hikaye bazlı oyunlarda trainer kullanmayı seviyorum. Ama NumLock tuşum olmayınca çalışmıyor bazı oyunlarda, bildiğiniz bir çözüm var mı? Ekran klavyesi, Numpad emulator gibi programlar denedim olmadı.

Bildiğim kadarıyla çözümü yok. Trainer değiştirebilirsin, tuşlarını kendin ayarlayabildiğin bir program. Bunun için de WeMod uygulamasını indirebilirsin. Hemen hemen tüm oyunlar var.

Klavyende FN tuşu mevcut mu? Yada kullandığın trainerda tuş ataması oluyor mu? Bunlar olmuyorsa eğer makro ayarlamalı bir klavye yada faren varsa tuş ataması yapabilirsin sanırım..
Klavyemde FN tuşu var, ama lapton kullanmıyorum, klavyem Gamepower Warlock, RDR 2 de kullanmak istiyorum traineri.
Bildiğim kadarıyla çözümü yok. Trainer değiştirebilirsin, tuşlarını kendin ayarlayabildiğin bir program. Bunun için de WeMod uygulamasını indirebilirsin. Hemen hemen tüm oyunlar var.
O uygulama ile giriş yaptığımda Gta 5 i bozuyordu en son

Son düzenleme:
Klavyemde FN tuşu var, ama lapton kullanmıyorum, klavyem Gamepower Warlock, RDR 2 de kullanmak istiyorum traineri.

O uygulama ile giriş yaptığımda Gta 5 i bozuyordu en son
Ben öyle bir sorun yaşamamıştım sonrasında ne oldu bilmiyorum. İstersen indirip tekrar dene belki güncellenmiştir. Eğer olmuyorsa da en ucuzundan kendine klavye alman gerekebilir. Başka çözümü yok sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı