NuxtJS hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fatalis

Megapat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcısı
Yazılım konusunda yeni teknolojileri denemeyi seviyorum. Geçenlerde SvelteJS'i kontrol etmiştim bugün de NuxtJS'i denemek istedim. İlk projemi oluşturdum, birkaç sayfa ayarladım kendimce.
VueJS zaten ülkemizde de epey yayılmış güzel bir framework ancak VueJS'i PHP veya alternatif dillerle kullanmak mı daha iyi olur NuxtJS ile yazılım geliştirmek mi onu bilemedim.

Bana gayet güzel bir geliştirme ortamı gibi geldi, siz ne düşünüyorsunuz NuxtJS hakkında? Kullanılmalı mıdır, Türkiye'de NuxtJS ile proje geliştiren çok firma var mıdır? Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Nuxt js yi kullanan birsürü firma var bazıları epey tanınan firmalar. Ben şahsen nuxtjs kullanmadım daha çok quasar isimli bir frameworku kullanıyorum ama nuxtjs de gayet başarılı bir proje. Şimdi önemli olan olay şu: Ne geliştirmeyi planlıyorsunuz? Nuxt js aslında her türlü iş görür çünkü illaki tüm uygulamayı nuxt ile yapmak zorunda değilsiniz yane backendiniz php de olabilir. Heleki nuxtjs de sadece server side rendering değil spa ve static generator özelliği olduğu için 3 farklı çalışma şeklini destekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı