NVIDIA 391.35 sürücüsü güncellenemiyor

syunusemre

Centipat
Arkadaşlar, ekran kartımı aygıt yöneticisinden sildim, dosyalarını sildim. Tekrar programını indirim, kurdum fakat hata veriyor. Aygıt yöneticisinde şu anda gizli aygıt olarak gözüküyor. 3D video denetleyicisi ekran kartım. NVIDIA 391.35 sürümünü yüklüyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    39,4 KB · Görüntüleme: 51
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    99,3 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Programı yükledikten sonra sağ tarafta silmek istediğin kartı seçeneceksin, NVIDIA olan olmalı, ardından sol üst kısımdan ''Temizledikten sonra yeniden başlat'' seçeneği ile kaldıracaksın. Yeniden başladıktan sonra sitesinden sürücüyü yükleyebilirsin.
Teşekkür Ederim.
Programı yükledikten sonra sağ tarafta silmek istediğin kartı seçeneceksin, NVIDIA olan olmalı, ardından sol üst kısımdan ''Temizledikten sonra yeniden başlat'' seçeneği ile kaldıracaksın. Yeniden başladıktan sonra sitesinden sürücüyü yükleyebilirsin.
Ortalama kaç dakika sürer uzun bir süre oldu da.
Teşekkür Ederim.

Ortalama kaç dakika sürer uzun bir süre oldu da.
30 dakika oldu.

Çoktan yeniden başlaması gerekiyordu. Bir işlem yapıyor gibi duruyor mu aşağıdaki yazıların olduğu bölümde? Güvenli mod bu nedenle önemli.

Windows ayarlar kısmında girdiğin zaman ''Güncelleştirme ve güvenlik'' kısmı var, onun içinden sırasıyla kurtarma/ gelişmiş başlangıç seçeneklerinden ''yeniden başlat'' seçeneği ile başlatırsan güvenli mod ile başlat seçeneği ekrana gelecek. O şekilde kullanmayı dene bu haliyle olmuyor belli ki. DDU ile sileceksin yine.

Windows ayarlar kısmında girdiğin zaman ''Güncelleştirme ve güvenlik'' kısmı var, onun içinden sırasıyla kurtarma/ gelişmiş başlangıç seçeneklerinden ''yeniden başlat'' seçeneği ile başlatırsan güvenli mod ile başlat seçeneği ekrana gelecek. O şekilde kullanmayı dene bu haliyle olmuyor belli ki. DDU ile sileceksin yine.
Oldu ekran kartımı güncellerken neyi seçeçeğim temiz kurulummu hızlı mı

Temiz kurulum mevcut her şeyi kaldırmak demek. Sende zaten kaldırılmış olduğu için hızlı kurulum seçeneğini de seçebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı