Çözüldü NVIDIA 461.72 sürücüsü yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efeyxa

Hectopat
Bilgisayarımda oyunlarda yüksek FPS almama rağmen akıcı olmama sorunu vardı. Bir yerde ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar yüklenince düzelebildiği yazıyordu. Bende internetten bakıp aygıt yöneticisinden sildim ama şimdi tekrar indirmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 123.PNG
    123.PNG
    118,8 KB · Görüntüleme: 64
Ekran kartı nedir? Seçenekler içinde ''sistemim için uygun sürücüyü bul'' tarzı bir şey olmalı. Eski bir ekran kartı kullanıyorsan yeni sürücü desteği bitmiş olabilir.

Ekran kartı nedir? Seçenekler içinde "sistemim için uygun sürücüyü bul" tarzı bir şey olmalı. Eski bir ekran kartı kullanıyorsan yeni sürücü desteği bitmiş olabilir.

940MX yazıyor laptopun üstünde.
Ekran kartı nedir? Seçenekler içinde "sistemim için uygun sürücüyü bul" tarzı bir şey olmalı. Eski bir ekran kartı kullanıyorsan yeni sürücü desteği bitmiş olabilir.

Ekran kartı aygıt yöneticisinde gözükmüyor.

Bilgisayarımda oyunlarda yüksek FPS almama rağmen akıcı olmama sorunu vardı. Bir yerde ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar yüklenince düzelebildiği yazıyordu. Bende internetten bakıp aygıt yöneticisinden sildim ama şimdi tekrar indirmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım?
Nvidia'nın sitesinden indirince bende de bu şekilde oluyor. GeForce Experience uygulaması üzerinden indirip deneyin.

İlla 461.72 kuracaksan bu linkten indir.

461.72'den daha güncel sürümler de mevcut. Mesela en güncel sürücü bu ve bunu kurmanı öneririm.

461.72'den daha güncel sürümler de mevcut. Mesela en güncel sürücü bu ve bunu kurmanı öneririm.
940MX için son sürücü 461.72 diye biliyorum. Yanlış yönlendirme olmasın.

NVIDIA'nın sitesinde onu gösterdiği için onu indiriyordum
Görseldeki seçenekleri seçerek mi aradın?Eki Görüntüle 985101

Evet

Oradan nasıl indireceğim?
GeForce Experience indireceksiniz önce.
Daha sonra bu uygulama içinden otomatik kendisi en güncel sürücüyü bulacak ve indireceksiniz.

Geri
Yukarı