NVIDIA 466.11 güncellemesi sonrası FPS düşmesi

yusuf.s

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün NVIDIA 466.11 güncellemesi geldi, ben de yaptım. Sonra bir iki oyun girdim, bir baktım acayip bir FPS düşmesi oldu. Ne yaptım ne ettim düzeltemedim. Gerçi tam emin değilim güncellemeden kaynaklı mı ama, ondan dolayıdır diye düşünüyorum. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme kaynaklı olabilir. Ben hep ekran kartı güncellemesi yapmadan önce internetten karşılaştırma videoları izleyip yapıyorum. (Performans karşılaştırması.)

Ne yaptım ne ettim düzeltemedim.

Ne yaptiniz mesela? DDU ile güncel sürücüyü kaldirip bir önceki sürüme dönebilirsiniz. Eger yapmadiysaniz tabii.

Ayrica güncelleme ciktigi an yüklemenizi tavsiye etmiyorum. Sorun yasamiyorsaniz geregi ve acelesi yok. Genelde ufak tefek sorunlar oluyor. Düzeltilene kadar beklemekte fayda var.

Ne yaptiniz mesela? DDU ile güncel sürücüyü kaldirip bir önceki sürüme dönebilirsiniz. Eger yapmadiysaniz tabii.

Ayrica güncelleme ciktigi an yüklemenizi tavsiye etmiyorum. Sorun yasamiyorsaniz geregi ve acelesi yok. Genelde ufak tefek sorunlar oluyor. Düzeltilene kadar beklemekte fayda var.
Bugün bilgisayarı açtım, bi baktım bilgisayarım kasıyo bi kaç uygulama sildim sonra auslogics cleaner yükledim onla bi temizleme yaptım sonra 466.11 sürücüsünü yükledim. Sonra cs. Go girip baktığımda 200 fps alırken 55 60 65 falan düşmüştü. Tomb raider de 90 fps alırken 20 ye kadar düşmüştü

Technopat'in rehberinden faydalanabilirsiniz.

Konuya girince asagida eski rehber de mevcut. Daha detayli.

Yeni konular

Geri
Yukarı