Çözüldü NVIDIA 'an unknown error has occured' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem Aytekin

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 gb ddr3 1333 mhz
SSD veya HDD modeli
wd blue 320 gb harddisk
Ekran kartı
Asus GT710 2gb GDDR5
Anakart
asus P7H55-MLX
İşlemci
İntel Core İ3 540
Bilgisayarımı Windows 7 yaptım ve ekran çözünürlüğü kötüydü. Driveri NVIDIA'nın sitesinden indirdim ve açtım. Önce bir yüklenme yeri geldi ve doldu. Daha sonra açılırken 'an unknown error has occured' yazısı geldi ve driveri kuramıyorum. Ne yapmam gerek?

Çözüm
Bilgisayarımı Windows 7 yaptım ve ekran çözünürlüğü kötüydü. Driveri NVIDIA'nın sitesinden indirdim ve açtım. Önce bir yüklenme yeri geldi ve doldu. Daha sonra açılırken 'an unknown error has occured' yazısı geldi ve driveri kuramıyorum. Ne yapmam gerek?

DDU programını yükleyin. Daha sonra windows 7'de güvenli moda girin. Nasıl olduğunu unuttum 7'de. Googledan bakabilirsiniz. Sonra açıldıktan programa girin ve resimdeki gibi GPU>nVidia seçin ve Clean and Restart tıklayın. Açılınca da linkini verdiğim driverı işletim sistemi bitinize göre indirip yükleyin.

DDU Installer
nVidia 64bit GT710 Driver
nVidia 32 bit GT710 Driver
Klasik NVIDIA yazılım sorunları bitmiyor keşke AMD ekran kartı kullansaydınız(!) Öncelikle DDU ile tüm ekran ksrtı sürücülerini silin. Ardında tekrar yükleyin.

DDU programını yükleyin. Daha sonra windows 7'de güvenli moda girin. Nasıl olduğunu unuttum 7'de. Googledan bakabilirsiniz. Sonra açıldıktan programa girin ve resimdeki gibi GPU>nVidia seçin ve Clean and Restart tıklayın. Açılınca da linkini verdiğim driverı işletim sistemi bitinize göre indirip yükleyin.

DDU Installer

Dosya Ekleri

• 2023-02-08 00_29_44-Window.png
    2023-02-08 00_29_44-Window.png
    62 KB · Görüntüleme: 155
Çözüm
Klasik NVIDIA yazılım sorunları bitmiyor keşke AMD ekran kartı kullansaydınız(!) öncelikle DDU ile tüm ekran ksrtı sürücülerini silin. Ardında tekrar yükleyin.

DDU programını yükleyin. Daha sonra Windows 7'de güvenli moda girin. Nasıl olduğunu unuttum 7'de. Google'dan bakabilirsiniz. Sonra açıldıktan programa girin ve resimdeki gibi gpu>nvidia seçin ve clean and restart tıklayın. Açılınca da linkini verdiğim driverı işletim sistemi bitinize göre indirip yükleyin.

DDU Installer

Kusura bakmayın biraz geç cevap veriyorum ama teşekkürler dediğinizi yaptım ve oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı