Çözüldü NVIDIA "Bu grafik sürücüsü, uyumlu grafik donanımı bulamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HighTechLowLife

Kilopat
Yeni aldığım laptopta ekran kartı sürücüsü kurma problemi yaşıyorum. Acer Nitro 5 AN515-55 1650 Ti ekran kartı var.

1- DDU ile sürücüyü kaldırdıktan sonra ekran kartına ait herhangi bir sürümü kuramıyorum. Eski veya en güncel olan fark etmeksizin resimdeki hatayı alıyorum.

1.png

2-Yukarıdaki problemi linkteki yönergelere uyarak yapmaya çalıştım. Bu seferde kurulum yaparken aşağıda ki hatayı alıyorum.

[Çözüldü] "NVIDIA Kurulum Programı devam edemiyor" sorunu @Toprakkkk23

2.png

3- En güncel sürücüyü kurmak için illa NVIDIA GeForce Experience programını kurmam lazım. O zaman kendisi nasıl oluyorsa en güncel sürücüyü indirip sorunsuz kuruyor ama en güncel sürümde bir problem var bütün oyunlar 40 FPS'e sabitleniyor. Bende en güncelden geriye gelerek bu problem hangisinde yoksa onu kurmak istiyorum ama maalesef olmuyor. Aygıt yöneticisinden güncelle dediğimde Windows 451.7 sürümünü kuruyor. Anca bu kadar oluyor.

Bu problemi nasıl halledebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü aşağıdaki NVIDIA Global sitesinden indirmeyi dener misin? Language seçeneği "English [US]" olsun.

Çözüm
Aşağıdaki sürücüyü indirip kurmayı dener misiniz? Çözülmesi gerek bu sayede.

Sıkıntı kurulamaması :)
Sürücüyü aşağıdaki NVIDIA Global sitesinden indirmeyi dener misin? Language seçeneği "English [US]" olsun.

Tamam deniyorum.
@KITT teşekkürler. Global sitesinden istediğim sürücü versiyonunu kurabiliyorum ilginç.

Son düzenleme:
@KITT teşekkürler. Global sitesinden istediğim sürücü versiyonunu kurabiliyorum ilginç.
Ne demek, iyi kullanımlar dilerim. Global siteden indirdiğin sürücü, DCH sürücü. Ekran kartın DCH sürücüyü destekliyor, eski tip Standard sürücüleri kurmaya çalıştığın için hatayı alıyordun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı