Çözüldü NVIDIA Denetim Masası açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreTarhan

Hectopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Format sonrası Windows 10'da NVIDIA GeForce GT 630 ekran kartımda NVIDIA denetim masasını hiçbir şekilde açamıyorum. NVIDIA sitesinden driver yüklemeye çalıştım, ekran kartı uyumsuz diyor. Hizmetlerden "NVIDIA Display Container"ı yeniden başlattım vs. kısaca elimden gelen her şeyi yapmama rağmen gelmiyor NVIDIA Denetim Masası. Çözümü bilen var mı?

O zaman DDU ile ekran kartını silip yükleyebilirsin. Ekran gelmemesi gibi bir sorun olmaz. İşlemciyi sormamın nedeni içinde grafik donanımı barındırıp barındırmadığını bulmak içindi. DDU ile ekran kartını sildikten sonra sürücüsünü tekrardan yükleyebilirsiniz.
ben ekran kartıma uyumlu olan sürücüyü indiriyorum ve islemcim i7 4700

Grafik Sürücüsü - GeForce Windows 10 Driver | NVIDIA bunu indiriyorum ama sizin verdiginiz oyun performaslı sürücünün bana uyumlusu varmı

DDU ile sildim zaten ama Game driver sürücüsü uyumlu olmadı bu yüzden başka bir sürücü yüklüyorum ama bir şey soracağım Game driver oyunlarda FPS artışı veriyor mu veriyorsa benim ekran kartıma uyumlu olanı var mı?

O zaman DDU ile ekran kartını silip yükleyebilirsin. Ekran gelmemesi gibi bir sorun olmaz. İşlemciyi sormamın nedeni içinde grafik donanımı barındırıp barındırmadığını bulmak içindi. DDU ile ekran kartını sildikten sonra sürücüsünü tekrardan yükleyebilirsiniz.

DDU ile sildim zaten ama Game driver sürücüsü uyumlu olmadı bu yüzden başka bir sürücü yüklüyorum ama bir şey soracağım Game driver oyunlarda FPS artışı veriyor mu veriyorsa benim ekran kartıma uyumlu olanı var mı?

Ekran kartının sürücüsünü yüklemezsen FPS yerlerde sürünür. Bir ekran kartının driveri ekran kartının düzgün çalışması için gereklidir. Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA bu linkten indirip kurmayı dene. Kuramazsan Beta ve Arşiv Sürücüleri | NVIDIA buradan sürücünün eski sürücülerini kurmayı dene. Bende aynı hatayı almıştım ve bu şekilde sorunu çözdüm.

Ekran kartının sürücüsünü yüklemezsen FPS yerlerde sürünür. Bir ekran kartının driveri ekran kartının düzgün çalışması için gereklidir. Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA bu linkten indirip kurmayı dene. Kuramazsan Beta ve Arşiv Sürücüleri | NVIDIA buradan sürücünün eski sürücülerini kurmayı dene. Bende aynı hatayı almıştım ve bu şekilde sorunu çözdüm.
yaptım uyumlu sürücüyü indirip sorunu çözdüm ve şuan fps değerin öncekinden daha iyi 120 fps anca alıyordum ama artık 180 fps

Geri
Yukarı