NVIDIA Denetim Masası açılmıyor

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
RAM
4GB
Ekran kartı
nvida geforce GT 630M
İşlemci
İ-5
Arkadaşlar NVIDIA Denetim Masası uygulaması bende açılmamaktadır. Görsel de de hatayı gösterdim. NVIDIA denetim masasınındaki açılma sorunu hatasının sebebinin sorununa yardımcı olacak arkadaş olursa sevinirim. Detaylı bir şekilde anlatırsa sevinirim, eğer NVIDIA ile ilgili ekran kartı güncellemesi gerekiyorsa nasıl yapabiliriz?
Kullandığım PC markası ve modelleri ile ilgili detaylar aşağıda verilmiştir.

Adsız.png

Teşekkür ederiz.
Windows-8.1 Pro 64 Bit HP Pavilion sleekbook 15 PC, C6t61ea#AB8

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile ekran kartı sürücünü kaldır ve buradan indir.

Arkadaşlar NVIDIA Denetim Masası uygulaması bende açılmamaktadır. Görsel de de hatayı gösterdim. NVIDIA denetim masasınındaki açılma sorunu hatasının sebebinin sorununa yardımcı olacak arkadaş olursa sevinirim. Detaylı bir şekilde anlatırsa sevinirim, eğer NVIDIA ile ilgili ekran kartı güncellemesi gerekiyorsa nasıl yapabiliriz?
Kullandığım PC markası ve modelleri ile ilgili detaylar aşağıda verilmiştir.

Eki Görüntüle 1439346

Teşekkür ederiz.
Windows-8.1 Pro 64 Bit HP Pavilion sleekbook 15 PC, C6t61ea#AB8

Eki Görüntüle 1439346
Aygıt yöneticisinden ekran kartını sağ tıklayıp, ekran kartının düzgün çalışıp çalışmadığını, hata kodu olup olmadığını, hata kodu var ise hata kodunun ne olduğuna bakın.

Ekran kartı güncellemesi yapacağım aldığım hata kodu olursa sizinle paylaşacağım teşekkür ederiz. Umarım sorunu düzeltebiliriz birde Pes 2016 oyunun da kasma olduğunu fark etmiştim fakat Pes 2013 Oyunu da yüklü onda kasma olmuyor sebebini öğrenmek istemiştim Pes 2016 sistem gereksinimleri karşılandığı halde neden kastığını öğrenmek için Oyunun ayarlar kısmından Ekran kartı nvida geforce GT 630M Olarak ayarlı olmadığını fark ettim Çünkü PES 2016 oyunun da ayarlanmamış sadece Intel in kendi kartı ayarlı olduğu gösteriyor çünkü bu oyunu senelerce sorunsuz oynamıştım ayarlar için ise Nvida Denetim masasından yapıldığı için ve bende Denetim masasını açamadığım için yapamadım
pes 2016.png

Yeni konular

Geri
Yukarı