NVIDIA Denetim Masası Ayarları Nasıl Olmalı?

Tercih edilen grafik işlemci: Otomatik, Yüksek Performanslı NVIDIA işlemcisi, Entegre Grafik hangisini seçmeliyim videodaki kişi de yok böyle bir şey.
Yüksek Performanslı NVIDIA İşlemcisi dediği sanırım ekran kartınızın chipseti. Onu seçin. Entegre grafik işlemcinize gömülü olan ekran kartıdır.

Hocam kart kötüyse mecbur 🤣.
Valla kart kötüyse zorlamanın da anlamı yok bence, ha zevk için uğraşılır anlarım da uğraşılacak şey nvidia denetim masası da değil inspector ile uğraşsınlar. Bir şeyler öğrenirler en azından.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Valla kart kötüyse zorlamanın da anlamı yok bence, ha zevk için uğraşılır anlarım da uğraşılacak şey nvidia denetim masası da değil inspector ile uğraşsınlar. Bir şeyler öğrenirler en azından.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
SLI mi kullanıyorsunuz hocam? 😀

Reis video iyi hoşta. İlk başta yaptığınız ''Benim Tercihlerimi Kullan ve Şuna Önem Ver'' sekmesini tiklediğiniz için yaptığınız hiçbir ayar çalışmadı. Gelişmiş 3D ayarlarını kullan dedikten sonra, ayarları uygulamanız gerekiyordu. Sağlık olsun... Zamanla olur 😄 .
Uygula demiştim fare görünmüyor. Çalıştığının kanıtı olarak fps 10-15 artmıştı tekrar bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı